Предстоятель УАПЦ у храмi Воскресiння Христового. Травень 2006 року. дивитися >>
Візит Предстоятеля УАПЦ до Одеси. Фоторепортаж дивитися >>
Храм Юрія Переможця в Одесi (вул.Воробйова 36, дрiб 1) дивитися >>
Вербна недiля. Квiтень 2006 дивитися >>
Освячення каплиці для ВІЛ інфікованих в Одесі дивитися >>
Предстоятель УАПЦ обіцяє постійну підтримку вірним церкви на Одещині Секретар Одесько-Балтської єпархії УАПЦ, настоятель храму Воскресіння Христового, отець Володимир Клебан, проректор з навчальної роботи духовної семінарії Одесько-Балтської єпархії УАПЦ Олексій Євтушенко, диякон Олександр відвідали Київ позитивно оцінили свій візит до Києва і зустріч з Предстоятелем УАПЦ, митрополитом Київським і всієї України Мефодієм.
Про це вони сказали в інтерв”ю єпархіальній прес службі.
Отець Володимир взяв участь у Архієрейській Службі Божій у Кафедральному Соборі Святого Андрія Первозданного у Києві. Він привітав з висвяченням нового єпископа Черкаського і Кіровоградського Іларіона.
дивитися >>
МОРСЬКА НЕДIЛЯ В ОДЕСI, 2005 РIК дивитися >>
Вірні УАПЦ здійснили паломництво до Цілющого Джерела мученика Іоанна Сочавського Одесько-Балтська єпархія Української Автокефальної Православної Церкви стала організатором православної паломницької поїздки до Цілющого Джерела мученика Іоанна Сочавського, що на околиці старовинного містечка Білгород-Дністровський, Одеської області. Водичка з цього джерела відома багатьма фактами зцілення православних паломників, які приходили сюди зі щирою молитвою. Настоятель храму Воскресіння Христового, отець Володимир Клебан відслужив молебен за мандрівників і велика група вірних УАПЦ вирушила у дорогу. дивитися >>
Дитячий козацький табiр в Одесi дивитися >>
СВЯТО ТРІЙЦІ. РІК 2005 дивитися >>
1 2 3 4 5 6 7 
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X