Новини
10.01.2006 В Івано-Франківську для поклоніння виставлено копію Туринської Плащаниці

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК — Сьогодні в Івано-Франківську у кафедральному соборі Святого Воскресіння Української Греко-Католицької Церкви для поклоніння виставлено копію Туринської Плащаниці.

Як передає кореспондент УНІАН, 9 січня її привезли зі Львова. На прес-конференції керуючий єпископ Івано-Франківської єпархії УГКЦ Володимир (Війтишин) повідомив, що поклонитися християнській святині в Івано-Франківську зможуть всі охочі з 10 до 20 січня.

За його словами, кожному християнину будь-якої конфесії „варто не лише взяти участь у прощі, а й злитися у спільній молитві”. Він закликав мирян організовано відвідувати у ці дні храм, приводити до церкви дітей.

Благословенну Папою Римським Бенедиктом XVІ копію Туринської Плащаниці привезли в Україну для постійного перебування торік наприкінці листопада.

Це восьма в світі зареєстрована і благословенна Папою Римським і перша після реставрації самої Туринської Плащаниці копія. Вона не є власністю якоїсь конфесії, а є власністю України. Після Івано-Франківська копію Туринської Плащаниці перевезуть до Києва.

http://www.unian.net/ukr/news/news-95010.html
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;8642/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X