Новини
11.01.2006 Одеса готується голосувати

В Одесі  повною мірою відчутне наближення виборів 2006 року. Відтепер тут діє ще один передвиборчий блок. Його назва „За Одесу! За мера!”.

Засновниками блоку стали партія Патріотичних Сил України Олександра Зінченка та Соціально – Християнська партія. Бажання приєднатися  до нього вже висловили представники понад 20 громадських організацій Одеси.

За словами голови громадянського комітету „Одеса ТАК”, одного з керівників одеського осередку Партії Патріотичних Сил України Ірини Яроцької,

„в Одесі вже утворені два блоки на підтримку діючого міського голови. Натомість, якщо до блоку місцевого „Наша Україна” входять лише партійці – блок „За Одесу. За мера” має перспективу об”єднати всіх одеситів,які підтримають діючого мера, але  на Президентських виборах 2004 року віддали свої голоси і за Олександра Мороза, і за  Віктора Януковича і за Віктора Ющенка. До нас приходять усі  хто не є байдужим до майбутнього розвитку міста регіону Одеса”.

Представник блоку „За Одесу! За мера!” увійшов, серез 14 членів,  до складу нової міської територіальної виборчої комісії.
 
Згідно з проведеними останнім часом соціологічними опитуваннями – на виборах міського голови безперечним лідером є нинішній Одеський міський голова Едуард Гурвіц.

Якби вибори мера проходили б минулої неділі – нинішній мер отримав би 58 відсотків голосів підтримки, тоді як його найближчий суперник, екс голова Одеської обласної держадміністрації, керівник обласного штабу Володимира Литвина Сергій Гриневецький – лише 16 відсотків. Такими є данні дилінгового центру „Off-club” на інтернет сайті якого  провели опитування.

Рейтинг партії НСНУ в Одесі є низьким. Саме тому виникла необхідність створення в Одесі нового виборчого блоку на підтримку діючого міського голови. А чи підтримають одесити кандадатів від блоку „За Одесу! За мера!” покажуть результати голосування у березні 2006 року. Списки кандидатів від блоку стануть відомі вже найближчим часом. До них списків мають увійти знані одесити переважна більшість яких є позапартійними.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X