Новини
15.01.2006 Вірних УАПЦ в Одесі привітали зі Святами Василя Великого і Нового року З нагоди цих свят Урочисту службу Божу відправили у храмі Воскресіння Христового.
Молитву звершували о.Володимир Клебан, о.Михайло Кушнір та о.Олександр Бортник.
„Сьогодні 8 день після Народження Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа. Над Богомладенцем Ісусом звершилося таїнство старозавітньої церкви, яке називається обрізання. Сам Господь у розмові з Авраамом дав повеління, що ті хто належатиме до потомства Авраама і народу Ізраїльського повинна бути обрізана крайня мужська плоть на 8 день після народження. І ось, дорогі у Христі браття і сестри, це таїнство старозавітньої церкви відбувається і над Господом нашим Ісусом Христом.
Церква Христова після зішестя Святого Духа на Апостолів замінила духовним обрізанням – таїнством хрещення.
І сьогодні, у цей день, нас церква закликає до того щоби ми пам”ятали про велику жертву, яку приніс за нас Ісус Христос, бо Він народився і вже почав страждати.
Ми повинні сьогодні обрізати себе духовно. Обрізати свої духовні звички.
Люди стараються зустрічати Новий рік у веселощах і радощах. Але, дорогі у Христі, церква православна вчить нас тому, щоби ми подякували Богу за дароване життя (подякувати за скорботи і радощі). Маємо розкаятися у своїх гріхах і попрохати благословіння на новий рік. Знаємо, що з кожним роком наближається час коли ми підемо у вічність. І може цей рік є останнім у нашому житті. Ми цього не знаємо. Бачимо, що люди нині вмирають і молоді і старі.
Вступаючи у Новий рік бажаємо всім добробуту, щастя, здоров”я. Нехай Господь вбереже нас від зла, зцілить наші недуги, бо ми немічні і безсилі”, сказав у привітальному слові до присутніх у храмі вірних УАПЦ отець Михайло Кушнір.
Він згадав і про свято Василія Великого.
„Сьогодні Церква вшановує Великого Святителя православної церкви, стовпа православ”я – Василія Великого.
Його земне життя було коротким, але великими були труди духовні. Засіяв він ниву духовну досить щиро. Після себе Він залишив багато богословських праць. Ми їх читаємо і насолоджуємося тим, що Бог відкрив йому таємниці духовні.
Приклад життя Василія Великого доводить – без православ”я неможливе спасіння. Тому ми маємо берети свою апостольську віру”.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X