Новини
16.01.2006 УАПЦ на Черкащині опікуватимуться хворими на туберкульоз

На 19 січня заплановане освячення каплиці та місця під забудову храму на території Черкаського протитуберкульозного диспансеру. Планується, що храм буде названий на честь Великомученика Цілителя Пантелеїмона.

Опікуватиметься тимчасовою каплицею і храмом єпископ Черкаський і Кіровоградський, Владика Іларіон. Старостою призначений головний лікар диспансеру.

„Кому як не церкві брати на себе таку велику місію – опікуватися над цими нещасними людьми, які мають таку складну хворобу. Багато з цих людей є з середовища бідних і навіть не мають постійного місця проживання. Але, вони теж потребують духовного лікування. Без духовного – фізичне лікування не матиме жодного ефекту”, наголосив в інтерв”ю єпархіальній прес службі УАПЦ в Одесі Владика Іларіон (Савчук).

Його Преосвященство відзначив, що хоча становлення Української Автокефальної Православної Православної Церкви на Черкащині і Кіровоградщині відбувається у складних умовах – є перспектива збільшення кількості парафій на теренах цих двох областей.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X