Новини
16.01.2006 Молодь і духовенство обговорили проблеми церковної громади та профілактики ВІЛу   У Львові відбулася екуменічна зустріч з проблем профілактики ВІЛу. Захід, зініційований Асоціацією християнської молоді УМСА, мав на меті означити бачення Українською автокефальною православною церквою основних проблем життя громади та профілактику ВІЛу.
  На зустрічі, зокрема, йшлося про роль християнських цінностей у подоланні страху та поширеного у суспільстві упередження щодо ВІЛ-позитивних людей, роль душпастирської опіки у проблемі домашнього насильства та адекватність висвітлення пресою основних проблем життя громади.
  Ці зустрічі молоді та духовенства є чи не першою спробою співпраці молодіжної організації та УАПЦ. Перша зустріч відбулася тиждень і мала на меті пошук спільних пріоритетів та цінностей у розумінні проблем, пов’язаних з ВІЛом. Наступна зустріч носитиме більш практичний характер, учасники цієї екуменічної програми прагнутимуть узгодити стратегію співпраці релігійних конфесій у профілактиці ВІЛу.   Зокрема, вони вироблять проект плану спільних дій.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X