Новини
17.01.2006 Партія Кінаха теж підтримає на виборах діючого мера Одеси

Конференція Партії промисловців і підприємців України в Одесі Одеська міська організація Партії промисловців та підприємців України провела другий етап своєї конференції. Серед питань, які розглянули учасники заходу – партійна програма на місцеві вибори 2006 року.

Були затверджені списки кандидатів у депутати Одеської міської Ради та у депутати облради від Одеси.

Обрані делегати на обласну конференцію ПППУ.

Партійці висунули і кандидата на посаду Одеського міського голови. Ним став нинішній мер міста – Едуард Гурвіц.

За словами голови Одеської обласної організації Партії промисловців і підприємців Олега Нагаткіна, вибір цей є невипадковим.

Конференція Партії промисловців і підприємців України в Одесі „Всі одесити достатньо добре знають біографію нинішнього мера. Він став одним з перших успішних підприємців міста Одеси, який очолював свого часу достатньо успішне комерційне підприємство - кооператив  „Екополіс”.  Едуард Гурвіц має досвід і знання у бізнесі, знає потреби і біди підприємців. З іншого боку він має досвід професійного керівника – від Жовтневого райвиконкому Одеси до мера і багаторічної роботи у Верховній Раді. Міський голова, як ніхто інший, знає потреби звичайних одеситів і як організувати плідну роботу міського господарства.
Ми бачимо, що за вісім місяців праці Едуарда Гурвіца на посаді мера, покращується вигляд міста – проводиться ремонт житла, автошляхів, ліфтів.
Наша партія особливо вітає таку ініціативу як проведення земельних аукціонів. Нарешті ми зрозуміли на якому скарбі стоїть Одеса, скільки цей скарб коштує і як достатньо бездарно його розбазарювали попередні міські керівники.
Мені здається, що кроки які нині робить Едуард Гурвіц на посаді мера – повністю співпрадають з надіями нашої партії щодо майбутнього нашого міста. Тому будемо його підтримувати і допомагати у його добрих справах”, сказав пан Нагаткін.

Він висловив надію, що обрана у 2006 році Одеська міскрада буде робити реальні кроки для розвитку міста, а не лише на користь певних фінансово промислових груп.

„Я вірю і бачу, що це цілком можливо. Є достатньо багато людей, які вболівають за майбутнє Одеси. Але, головна наша надія -  на перемогу нинішнього мера.
Вперше за останні 12 років вибори в Одесі, мені здається, пройдуть без жорсткого протистояння. Є впевненість, що це будуть демократичні і спокійні вибори. Одеса цього потребує”.

Вже сьогодні Партії  промисловців і підприємців України вдалося, спільно з міською владою, реалізувати кілька важливих ініціатив.

Це програма пов”язана з покращенням роботи житлово-комунального господарства. Ії партійна організація розробила ще влітку минулого року.  Саме нинішній міськвиконком реалізує низку викладених у згаданій програмі пропозицій.

На найближчій сесії міської Ради буде розглянутий і запропонований Партією промисловців і підприємців України план розвитку зелених насаджень в Одесі. На думку партійців, проблема збереження екології рідного міста є серед найважливіших і перспективних кроків. Запропонований на розгляд депутатів план розробили фахівці екологічного департаменту ПППУ.

У стадії обговорення, тим часом, нині перебувають програми присвячені – перспективам будівництва соціального житла, підтримці (працевлаштуванню) молоді і таке інше.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X