Новини
18.01.2006 Молодіжний Націоналістичний Конгрес розпочав акцію „Допоможи ветеранам ОУН-УПА”

Молодіжний Націоналістичний Конгрес розпочав всеукраїнську благодійну акцію „Допоможи ветеранам ОУН-УПА”, мета якої ділом допомагати ветеранам визвольної боротьби українського народу. 12-17 січня тридцять вісім ветеранів ОУН-УПА Черкаської, Тернопільської, Закарпатської областей та міста Київ отримали комплекти допомоги, куди входить чоловіче та жіноче зимове взуття, теплі речі, матраци та інші постільні приналежності.

Акція є цільовою, відтак допомогу отримують конкретні ветерани. Цікавим є той факт, що більшість з ветеранів, що отримали допомогу, мешкають саме у Черкаській області.

„Нашій організації набридли багаторічна балаканина політиків про визнання ОУН-УПА, тому ми вирішили, що не можна постійно чекати відповідного юридичного оформлення статусу ветеранів національно-визвольних змагань,” – коментує ініціатор акції, голова секретаріату МНК Ярослав Іляш.

Він також наголосив, що „у цьому найбільшою вдячністю для ветеранів є увага і небайдужість, відповідна моральна винагорода за роки боротьби, поневірянь, репресій і концтаборів”.

„Ми готові допомагати усім чим можемо нашим героям: матеріально, організаційно, фінансово,” – запевнив Я.Іляш.

„Однак, ми жодним чином не дамо спокою політикам в питанні визнання вояків ОУН-УПА борцями за волю України і готові проводити будь-які акції громадсько-політичного характеру для втілення історичної справедливості”.

Найближчим часом планується допомога ветеранам Волинської, Київської, Івано-Франківської та Тернопільської областей.

http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=1699

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X