Новини
18.01.2006 Лідер громадянського комітету „Одеса ТАК” стала цьогорічним номіантом „Золотого Фонду Одеси”.

Ірина Яроцька одержала нагороду у номінації „ жінка - громадсько-політичний діяч”.

Голова котітету „Одеса ТАК” знана в Одесі. Вона була серед найактивніших учасників Помаранчевої революції. Нині, у вільний від роботи час, не залишає активної громадської діяльності. На посаді начальника департаменту інвестиційної політики Одеської міськради Ірина Яроцька зробила чимало корисного для становлення і розвитку інвестиційного портрету Одеси.

У 2006 році номінанток „Золотого Фонду Одеси” стало чотирнадцять.
Переможцем номінації „державний службовець – професіонал” стала начальник управління охорони здоров”я Одеськолї міськради Олена Якименко.

„Золотий Фонд Одеси” – це авторська програма магістра курторології міжнародного класу, театрального діяча Наталки Коваленко.
17 січня вручення номінацій відбувалося вже в десятий раз за історію фонду, отож, цей захід цілком можливо було назвати ювілейним.

Переможців „Золотого Фонду Одеси” обирає громадськість міста. Номінацій, як правило, є дванадцять, Серед них – „жінка – мати”, „жінка бізнесмен”.

На думку одеситів, які переповнили цього дня великий зал Одеського театру музичної комедії, номінацію „Золотий Фонд Одеси” не можливо назвати вже звичними у наші часи комерційними заходами. „ Переможці - це справжні особистості. Це найкращі жінки року”.

Присутні у театрі стали свідками надзвичайно цікавого концерту. Їх вітали, серед інших, начальник управління у справах дітей Одеської міськради Тетяна Бурік, Голова Одеської облдержадміністрації Василь Цушко. У святковій програмі брали участь актори театру музичної комедії.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X