Новини
19.01.2006 Звернення голови Одеської обласної державної адміністрації Василя Цушка до жителів області

Шановні одесити і жителі області!

На найближчі дні Гідрометцентр прогнозує різке погіршення погодних умов на території Одещини, із заметілями, зледенінням і морозами до мінус 25 градусів. На жаль, у деяких областях України, де уже відбулося зниження температури, не обійшлося без людських жертв.

Тому звертаюся до Вас із проханням не тільки самим підготуватися до екстремальних для нашого краю температур, але і виявити турботу про людей, що живуть поруч із Вами. Повідомляйте в райдержадміністрації, міські і сільські ради, підрозділи МЧС про відомі Вам місця скупчення безпритульних дітей, осіб без визначеного місця проживання, адреси неблагополучних родин з малолітніми дітьми, що не можуть самостійно забезпечити тепло у своїх будинках. Для них будуть надані місця в соціальних центрах, притулках, дитячих будинках. Усі підрозділи і служби облдержадміністрації будуть оперативно реагувати на  ситуацію, що складається, і надавати громадянам усю необхідну допомогу.
У випадку бездіяльності влади на місцях звертайтеся за телефонами оперативного чергового облдержадміністрації: 718-95-82, 725-15-47.

З матеріальними збитками від несприятливих погодних умов ми справимося, головне - не допустити людських жертв!

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X