Новини
22.01.2006 У День соборності України в Одеській області прихильникам Ющенка завдали нового удару...
Учасники зборів до Дня Соборності України Учасники зборів до Дня Соборності України
Представники влади у президії Урочистих зборів Учасники святкового концерту в Одесі

Учасники святкового концерту в ОдесіЗ нагоди роковин Дня Соборності України, незважаючи на складні погодні умови, квіти до пам”ятника Кобзарю поклали перший заступник Одеського міського голови Анатолій Ворохаєв, Голова Одеської облдержадміністрації Василь Цушко Голова обласної Ради Федір Влад, представники інших владних структур, громадських організацій та політичних партій.

Цього дня зал Українського музично – драматичного театру імені Василя Василька, де проходили Урочисті збори, був переповнений. Щоправда лише у першій частині, коли Голова облдержадміністрації вручав нагороди та відзнаки Кабінету Міністрів, Президента України.  Цього дня нагороди від глави держави, серед інших, одержали знані одесити - колишні мученики за волю України (політичні в”язні) Ганна Михайленко та Олекса Різниченко.

Це були державні нагороди України за вагомий особистий внесок у національне та державне відродження України, утвердження ідеалів свободи і незалежності, плідну працю щодо забезпечення соціально-економічного, наукового і культурного розвитку Одеської області.

Факт вручення нагороди Президента України  Юрію Радукану - ще донедавна  одному з найактивніших учасників виборчої кампанії Віктора Януковича, акцій під гаслами відродження так званого Новоросійського краю та  на підтримку нинішнього громадянина Росії, екс – мера Одеси Руслана Боделана шокував багатьох присутніх у залі прихильників Віктора Ющенка.

У відповідь на запитання журналіста: „Чи не соромно було одержувати нагороду від глави держави проти якого ви відверто і самовіддано боролися?” він відповів коротко: „Не соромно. Яка різниця? Сьогодні Ющенко – завтра Янукович...”

Серед нагороджених до Дня Соборності України присутній у залі Українського театру священик Української Автокефальної Православної Церкви отець Михайло Кушнір впізнав чиновника з райцентру Біляївка, який ще за часів Президентства Леоніда Кучми вимагав порушити проти духівника кримінальну справу за переведення церковної громади у селі Мирне з Московського Патріархату до лона Української Церкви.

Одразу після завершення урочистої частини зборів (тобто, вручення нагород)  зал Українського театру був спустошений більше ніж на половину. Серед бажаючих подивитися справді цікавий святковий концерт за участю майстрів української сцени в Одесі не було майже 90 відсотків з нагороджених до Дня Соборності України.
Доречі, любов саме до УПЦ Московського Патріархату (авторів молитви за Януковича, листівок з благословіннями на підтримку Руслана Боделана, блоку „За ЄдУ” у 2002 році  та поширювачів брудних листівок проти нинішнього Президента України у 2004-му) і суцільне нехтування прохань про виділення приміщень для молитов чи земельних ділянок з боку громад УАПЦ та УПЦ КП (які завжди притримувалися нейтралітету у політиці і лише у храмах молилися за чесні вибори з Україні) стало сумною реальністю в Одеській області.

Нині митрополит Одеський і Ізмаїльський УПЦ Московського Патріархату Агафангел  роздає нагороди тим проти кого ще нещодавно вів запеклу боротьбу спільно з проросійською організацією „Єдіноє отєчєство” та її лідером Валерієм Кауровим. Активісти згаданого угруповання не лише необдноразово закликали до відновлення так званої „Новоросії”, але навіть мали нахабство заявляти, що ініційований комуністичною Москвою голодомор 1932 – 33 років в Україні це „вигадки галичан”.

Валерій Кауров неодноразово проводив спільні брифінги з митрополитом Агафангелом „на підтримку канонічного православ”я”, організовував трибунали над нинішньою владою...

Одеська обласна соціалістична влада вже не вперше дивує своїми кроками прихильників Ющенка в регіоні. На минулорічних святкуваннях Дня працівників радіо і телебачення нагороди від Голови Одеської обласної держадміністрації отримали і нинішні активісти опозиційного блоку „НеТАК” з одеської телекампанії „РІАК”. Світлина „на згадку” із зображенням Василя Цушка та журналістів цієї телекампанії надрукувала тоді обласна газета „Одеські вісті”. РІАК знана не лише відвертою кампанією проти нинішнього Президента (трансляцією фільмів де Ющенка порівнювали ледве не з нацистами – „Звичайний фашизм”), але і авторськими програмами „зірки телеекрану” Григорія Кваснюка.

Взагалі – радикальна зміна політичних поглядів для прихильників Януковича-Боделана в Одесі і області стала ледве не вірусною невиліковною хворобою на зразок „пташиного грипу”. Ті хто ще у 2004 році у сесійній залі Одеської міськради на заклик нинішнього громадянина Росії вимагав від Леоніда Кучми у відповідь на Помаранчеву революцію оголосити в Україні надзвичайний стан, викидав із залу і провокував бійки з помічниками народних депутатів, журналістами – нині поповнили фракції НСНУ, БЮТ...

Прес секретарем лідера Одеської міської організації Блоку Юлії Тимошенко став донедавна палкий прихильник Віктора Януковича та екс-керівник
управління інформації Одеської міськради за часів правління Руслана Боделана – Олексій Зарічанський. Може і не випадково, адже нинішній лідер БЮТ в Одесі теж був свого часу заступником екс міського голови  Боделана, який нині перебуває у розшуку в Україні та схоже відмовився від ще нещодавно проголошених в офісі Партії регіонів гасел на зразок „я ніколи не залишу одеситів за будь яких обставин” і нині став громадянином Російської Федерації...

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X