Новини
22.01.2006 За єдність християн молилися в Одесі

22 січня в Одесі розпочалася молитва за єдність і мир серед християнських конфесій. Тиждень молитов розпочався у Німецький євангелічній лютеранській церкві на молитовному служінні Об”єднаної української методистської церкви.

Духівництво УАПЦ (о.Михайло Кушнір), УГКЦ (о.Олександр Смеричинський), УПЦ КП (о.Сергій Черба), пастор Петро Мартьянов (методиська церква) та Олександр Чернега (з місії милосердя „Добрий самарянин”) розпочали тиждень молитов, який завершиться у Кафедральному Соборі Римо-Католицької Церкви в Одесі.

Молитва про єдність християн була започаткована у Великій Британії з ініціативи англіканських священиків і знаходить нині підтримку у багатьох християнських конфесій у різних країнах світу.

„Це сприяє більш толерантному спілкуванню, взаєморозумінню. Це сприяє примиренню між церквами і повазі не лише священиків один до одного – але і віруючих різних церков. 
В Одесі така молитва вперше пролунала у 2001 році”, сказав пастор Петро Мартьянов.

У своєму зверненні до присутніх на спільній молитві священик УГКЦ отець Олександр Смеричинський наголосив, що прагнення до єдності церков в Україні нині є не досконалим. „Єдність церков і християн можливо лише Силою і Діяннями Духа Святого. Виключно. Лише Він доступними Йому засобами і лише у відомий Йому спосіб може об”єднати усіх християн”.

Священик Української Автокефальної Православної Церкви нагадав, що „Господь наш Ісус Христос заповідав нам щоби ми мали любов між собою. Приклад нашої спільної сьогоднішньої молитви є виконанням цієї заповіді і приклад єдності послідовників Христових”.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X