Новини
23.01.2006 Президент України Віктор Ющенко підписав розпорядження про вшанування пам'яті Героїв Крут

Розпорядження має на меті виховання поваги громадян до минулого Українського народу, вшанування пам'яті захисників Вітчизни та у зв'язку з 88-ю річницею героїчної загибелі юнаків у бою під Крутами, повідомляє офіційний інтернет-сайт Президента.

Згідно з документом, кабінету міністрів України доручено організувати разом з Київською міською та Чернігівською обласною державними адміністраціями здійснити заходи щодо вшанування пам'яті Героїв Крут, передбачивши, зокрема, впорядкування відповідних пам'ятних місць.

Також доручено забезпечити відкриття тематичних експозицій та виставок, проведення у вищих, у тому числі військових, а також загальноосвітніх навчальних закладах тематичних вечорів, конференцій, інших виховних заходів.

Крім того, Президент пропонує уряду розглянути можливість створення художнього фільму, присвяченого Героям Крут та подіям доби Української революції 1917-1921 років.

Державному комітету телебачення і радіомовлення України доручено забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів щодо вшанування пам'яті Героїв Крут, організувати цикли тематичних радіо- та телепередач, виступи у засобах масової інформації вчених та представників громадськості.

http://observer.sd.org.ua/news.php?id=8612

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X