Новини
24.01.2006 Охорона Януковича вигнала журналіста з церкви

Журналіст газети «Ялтинський кур’єр» Сергій Сардико звернувся в ялтинську міліцію із заявою за фактом застосування до нього фізичної сили з боку охорони лідера Партії регіонів Віктора Януковича 22 січня в ялтинському Соборі Олександра Невського.

22 січня близько 13.00 в ялтинському Соборі Олександра Невського Віктор Янукович запалив багато свічок і виголосив перед прихожанами промову. Після її закінчення журналіст газети «Ялтинський кур’єр» Сергій Сардико звернувся до лідера Партії регіонів з проханням допомогти поліпшити житлові умови одного з місцевих ветеранів Великої Вітчизняної війни, колишнього ялтинського підпільника і партизана, 85-річного інваліда першої групи.

«Хоча журналіст знаходився на відстані 10 метрів від Януковича, його охоронці не дали репортерові договорити і шляхом рукоприкладства виволокли з церкви. Один з охоронців навіть закрив перед журналістом двері храму», - повідомили в Комітеті з моніторингу свободи преси в Криму.

За інформацією Комітету, журналіст звернувся по медичну допомогу в травматологічне відділення Лівадійської лікарні, а розслідуванням інциденту займається ялтинська міліція.

В той же час, прес-секретар Партії регіонів Родіон Мірошник назвав провокацією заяву журналіста про застосування до нього сили з боку охорони Януковича. «Ні про яке фізичне насильство не може бути й мови. Людина стояла в церкві, де молилися люди, і кричала. Тому її попросили покинути приміщення церкви. Охорона діяла відповідно до своїх службових інструкцій. Таку поведінку не можна розцінювати інакше як провокацію», - стверджує він.

Разом з тим, прес-секретар вважає, що правову оцінку цьому інциденту дадуть правоохоронні органи, до яких журналіст звернувся із заявою.

За матеріалами «Корреспондент»
http://ua.proua.com/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X