Новини
25.01.2006 П”ятірка кандидатів „регіоналів” до міської Ради шокувала одеситів Митрополит УПЦ МП в Одесі Агафангел нагороджує Голову Одеської обласної держадміністрації Василя Цушка

Партія регіонів в Одесі ще жодним чином не коментувала повідомлення про набуття своїм однопартійцем Русланом Боделаном громадянства Російської Федерації.
Але, перша п”ятірка „регіоналів” до Одеської міської Ради здивувала багатьох.
Її очолив автор гасла „Бог і Росія разом”, палкий прихильник „двомовності” Олексій Костусєв.

Новим підтвердженням залучення Української Православної Церкви Московського Патріархату до виборів 2006 року став номер третій у згаданому партійному списку. Це намісниця Свято-Архангело Михайлівського жіночого монастиря Серафіма (Надія Шевчик).

Представниця православної церкви погодилася брати участь у виборчій кампанії знаючи, що наступним після неї номером у списку значиться знаний в Одесі представник масонської ложі Валерій Запорожан.

Саме за часів правління в Одесі Руслана Боделана він особисто приймав у мерському кабінеті на Думській площі делегацію масонів і навіть дозволив їм провести цілком легальні збори у приміщенні Золотого залу літературного музею.

Тим часом, під час своєї першої каденції на посаді мера – нинішній Одеський міський голова Едуард Гурвіц відмовився приймати представників цієї відверто антихристиянської організації.

Ось що пише про масонів у своїй книжці „Таємна архитектура” викладач Одеського Християнського гуманітарно-економічного університету Петро Павлюк:

„Масонство як таке  є тотальною світовою організацією, яка ставить богоборчество у якості першочергової умови досягнення „нового світового ладу”. Під їхнім богоборчеством слід розуміти відкриту або приховану боротьбу  зі справжнім Триєдиним Б огом. Кидаючи виклик християнському Богу, вони прагнуть знищити або доктринально переорієнтувати організації, які Йому служать. Їхнє завдання підготувати світ до приходу власного бога – антихриста.
Голова Архиєрейського Собору Російської Православної Церкви за кордоном  Митрополит Антоній ще у 1932 році писав наступне:
„Одним з найбільш шкідливих  і справді сатанинських лжевчень у історії людства  є масонство. Це таємна  світова революційна боротьба з Богом, з християнством, з Церквою, з національною державністю і особливо державністю християнською”.
Масонство – неприхований ворог християнства. Воно ставить своєю метою  знищення Церкви, війну з усіма релігіями. Відомий масон Вольтер колись казав „Розчавимо негідницю”, тобто релігію. Цей відомий вислів знаходить відгук  у масонських колах і сьогодні...”

У розділі „Масонство і сатанизм” Петро Павлюк продовжує:
„Деяки масони не приховують своєї приналежності  до сатанізму. „Ми -  масони, - каже Лессінг, альтмейстер Броклін ложі, - належим до роду Люцифера”.
Трекутник (тобто символ антибога, диявола) замість хреста, ложі замість церкви, відверто оголошують своє сповідання сатанисти-масони. У журналі ложі „Великого Сходу” Італії надрукований гимн сатані, який розкриває справжню мету ордену масонів:
„Я закликаю до тебе, сатана, цар світів! Геть священика, геть святу воду і молитви! А ти сатана, не відступай назад! У матерії яка ніколи не відпочиває ти – сонце живе, цар проявів природи...сатана, ти переміг Бога, священиків!””

Павло Павлюк – знаний в Одесі християнський журналіст. Автор багатьох книжок, серед яких, зокрема,  - „Хрест і роза”, „Віра та марновірство”, „Валеологія або замах на розум”.

Українська Православна церква Московського Патріархату в Одесі активно долучилася до виборчих перегонів 2006 року.

Голова Одеської обласної організації Української Республіканської партії „Собор” Федір Нарійчук вважає, що саме УПЦ Московського Патріархату є „п”ятою колоною в Україні. Не випадково ці люди потрапили до виборчого списку Партії регіонів, бо ця політична партія зібрала під свої штандарти людей, які не лише не юажають добра Україні, але завжди відверто шкодили Україні. Маємо для прикладу персону Руслана Боделана, який досі лишається „регіоналом””.

Адміністратор Української Автокефальної Православної Церкви в Одеській області, отець Володимир Клебан пригадав нещодавній виступ на засіданні Координаційної Ради духовно світської злагоди намісника Свято Успенського чоловічого монастиря, який запевняв учасників заходу, що духівництво УПЦ МП в Одесі не братиме участі у виборчій кампанії 2006 року...
Присутність представниці УПЦ МП у списку Партії регіонів не може не дивувати. Це ще раз нагадує нам події 2004 року, коли Московська Церква замість молитви займалася виборчою кампанією Віктора Януковича. Нині бачимо, що Партія регіонів в Одесі вирішила поповнити партійний список представницею церкви, яка їх підтримувала. Немає слів, щоби пояснити це неподобство.
Церква відокремлена від держави. Але, Московська церква прагне брати найактивнішу участь у політиці в Україні і потрапити у владу”, зазначив отець Володимир Клебан.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X