Новини
31.01.2006 Блок „Влада народу” в Одесі за Едуарда Гурвіца

На об”єднаній міжпартійній конференції блоку „Влада народу” вирішено не висувати на посаду Одеського міського голови власного кандидата. Учасники заходу і після виборів 2006 року воліли б бачити на цій посаді нинішнього мера Едуарда Гурвіца.

Таке своє рішення пояснили змінами на краще (ремонт автошляхів і міжквартальних проїздів, ремонт житлово-комунального господарства і таке інше), які мають місце у причорноморському місті саме після повернення до кабінету міського голови Едуарда Гурвіца.

За словами лідера Одеського міського штабу блоку „Влада народу” Владислава Селезньова – „ми стали свідками позитивних змін у нашому місті. Політика Едуарда Гурвіца не може не мати підтримки. Тому блок висловлює готовність підтримати нинішього мера”

Делегати конференції схвалили 54 кандидатів у депутати Одеської міської Ради (з них 37 безпартійних) і 115 до Одеської обласної Ради від блоку „Влада народу”. Список до міськради очолив доцент Одеської національної юридичної академії Владислав Селезньов.

Під номером два значиться член Всеукраїнської партії духовності і патріотизму Євген Довбня До Одеської обласної Ради під номером п”ять буде балотуватися секретар Духовної Ради християнських конфесій, пастор об”єднаної української методиської церкви Петро Мартьянов.  

Отаман реєстрового козацтва Сергій Новіков у своєму виступі перед учасниками міжпартійної конференції наголосив, що навколо блоку „Влада народу” об”єдналися, серед інших, колишні військовослужбовці, працівники правоохоронних органів, митниці, професорсько-викладацький склад місцевих вищих навчальних закладів, освітяни, працівники галузі охорони здоров”я.

„Об”єдналася та категорія людей, які і нині є ошуканими. Не можна говорити, що український уряд зовсім нічого не робить для цієї категорії людей. За роки незалежності зроблено чимало, але чиновники переважно прагнули зробити щось для власного збагачення.
На відміну від багатьох партій і блоків ми є найбільш ураженими. Ми не маємо величезних финансових потоків, які мають нині провідні партії на чолі з, наприклад, Юлією Тимошенко, Олександром Морозом чи Володимиром Литвином. У нас немає крамниць зі знижками, але ми визначили реальні кроки для покращення стану справ в країні та в українських регіонах...”, сказав Сергій Новіков.

Керівник Одеського обласного штабу блоку „Влада народу” Євген Довбня висловив переконання, що представлені на розсуд мешканців регіону передвиборчі списки кандидатів у депутати до міської та обласної Рад дозволять блоку подолати необхідний три відсотки.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X