Новини
02.11.2004 Православні організації УПЦ (МП) закликають Януковича не йти на переговори з В. Ющенком

Православні організації України, що належать УПЦ (МП), закликають прем'єр-міністра країни Віктора Януковича не йти ні на які компроміси з кандидатом від блоку „Наша Україна” Віктором Ющенком. На думку активістів УПЦ (МП), змова з Ющенком – це зрада православ'я. Про це йдеться у заяві Союзу православних громадян України, яку 31 жовтня передали у розпорядження агентства „Новий Регіон”.

Приводом для такої Заяви прихильників УПЦ (МП) стали за їхніми словами „спроби деяких груп впливу в оточенні Януковича переконати його в необхідності переговорів із лідером „Нашої України” і навіть певного союзу з ним”. За інформацією активістів УПЦ (МП), Януковича намагаються переконати в тім, що „позиція Ющенка з низки питань, життєво важливих для російськомовного населення країни – статусу російської мови і відносини до православ'я – нібито істотно змінилася останнім часом”.

Керуючись інформацією прес-служби УПЦ (Московського Патріархату) про так званий „релігійно-політичні терори, які розв'язали в останні місяці прихильники розкольницького Київського Патріархату і актив місцевих штабів Ющенка, Союз православних громадян України заявляє, що будь-які компроміси і домовленості з Віктором Ющенком є „зрадою православ'я”.

Під релігійно-політичним терором розуміється суперечки між УПЦ КП і УПЦ (МП) довкола храмів.

http://www.nr2.ru/crimea/7075.html

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X