Новини
04.02.2006 Конференція блоку Едуарда Гурвіца „Наша Одеса”

У формуванні міжпартійного блоку, конференція якого була проведена 4 лютого в Одесі, брали участь міські організації Народного Союзу „Наша Україна”, Християнсько-Демократичного Союзу та Української республіканської партії „Собор”.

184 делегати конференції ухвалили передвиборчу програму блоку Едуарда Гурвіца „Наша Одеса” та підтримали висунення нинішнього міського голови на новий мерський термін.

Своє рішення вони пояснили тим, що саме нинішній міський голова з відповідальністю поставився до вирішення існуючих в Одесі проблем.

„Він розуміє, що слід зробити. Чимало вже зроблено. Чесність і порядність, служіння місту і виборцям - це головні плюси Едуарда Гурвіца. Він завжди цікавився нашим містом, зокрема і під час роботи у Верховній Раді України. Одеса для нього є змістом життя”, сказав у своєму виступі перед присутніми депутат міської Ради Микола Боровський.

Учасники конференції говорили про необхідність об”єднання зусиль різних політичних партій, з метою -  „не допустити у березні 2006 року реваншу і повернення влади у Радах різних рівнів тим політичних сил, які втратили керівні посади після виборів Президента України у 2004 році. Лише після Помаранчевої революції і зміни міської  влади одесити відчули у рідному місті реальні зміни на краще. Саме тепер, коли в Україні працює команда з новими демократичними принципами та європейською орієнтацією – цей рік довів наскільки актуальною є небезпека повернення до сумновідомого минулого. Не допустити реваншу здатна лише група однодумців озброєних конкретною програмою”. 

Присутній на конференції Одеський міський голова Едуард Гурвіц висловив задоволення, що список блоку, який має за мету виборювати мандати депутатів міськради, очолив знана у причорноморському місті людина – Борис Литвак.

Далі  у затвердженному конференцією  списку є одеська журналістка, голова правління громадської організації „5 студія” Марина Багрій – Шахматова, знаний далеко за межами причорноморського міста хірург Сергій Гешелін, ректор Одеської державної  академії будівельників Віталій Дорофєєв, керівник виконавчого комітету Одеської обласної організації партії Народний Союз „Наша Україна” , депутат нинішньої міськради Дмитро Танцюра, журналіст Леонід Капелюшний, голова Одеської міської організації НСНУ Леонід Макул, член Ради Одеської обласної організації НСНУ Геннадій Чекіта, адвокат Олександр Казарновський, Голова правління Одеського управління ескалації Микола Боровський.

У одноголосно схваленому на конференції списку кандидатів у депутати міськради є і нинішній начальник управління інформації Одеської міськради Едуард Щеглов. 

„Одеська міська Рада займається вирішенням різноманітних проблем. Було логічним представити у першій п”ятірці блоку людей різних професій. Маю надію, що вони матимуть можливість брати активну участь у роботі новообраної Ради і будуть робити все для того щоби життя в Одесі стало кращим” , наголосив в інтерв”ю місцевим журналістам міський голова Едуард Гурвіц.

Він висловив сподівання, що блок Едуарда Гурвіца „Наша Одеса” одержить якнайбільше голосів підтримки виборців.

„Це все буде залежати від кількох факторів, а саме від виборчої концепції роботи усіх тих хто буде представлений у блоці та від продуктивності їхньої роботи. Я вірю, що у конструктивній роботі на користь усіх одеситів братимуть участь чимало партій різного політичного спектру. І на чолі цих процесів буде наш блок. Тому ми розраховуємо на підтримку одеситів”, сказав Едуард Гурвіц.

Серед запрошених на міжпартійній конференції блоку „Едуарда Гурвіца „Наша Одеса” був присутній і відповідальний за зв”язки з громадськими і релігійними організаціями у виборчому  блоці „Влада народу” Петро Мартьянов. Він висловив підтримку рішенню про підтримку висунення кандидатури Едуарда Гурвіца на посаду Одеського міського голови. „Маю надію, що новостворений блок приділятиме у своїй діяльності увагу  і питанням духовності, партіотизму та релігійним процесам. В Одесі представлені чимало християнських конфесій. І це не можна не помічати”, наголосив Петро Мартьянов. 

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X