Новини
06.02.2006 Передвиборчі фантазії переходять у стадію шизофренії

Після проведення «антибандерівських» маршів, встановлення пам’ятників «жертвам ОУН-УПА», чергових обіцянок про «второй всемогучий», п’ята колона дійшла до нової стадії у черговому передвиборчому загостренні спадкових хвороб: група політичних шахраїв найближчим часом має намір зареєструвати у Верховній Раді законопроект про "Про статус і соціальний захист громадян України, що постраждали від дій ОУН та УПА в період Великої Вітчизняної Війни і післявоєнний період".

Про це заявив один з авторів законопроекту, голова комітету зі справ пенсіонерів, ветеранів і інвалідів Верховної Ради Петро Цибенко.

Законопроект визначає «правові й організаційні основи державної політики стосовно громадян України, що стали жертвами терористичних дій ОУН-УПА в період Другої світової і післявоєнний період (1941-1956 роки)». Крім того, законопроект встановлює статус «жертв терористичних дій ОУН і УПА і гарантії їхнього соціального захисту» та пропонує вважати «жертвами ОУН і УПА громадян України, що загинули від дій націоналістичних військових формувань, втратили здоров'я, стали інвалідами, понесли фізичні і моральні збитки, втратили членів родини, втратили житло та інше майно».

Крім того, у законопроекті пропонується вважати «жертвами ОУН і УПА родичів громадян України, що були відряджені в західні регіони України для служби або роботи, а також тих, хто був примусово мобілізований в УПА, але не вчинив злочинів проти людства і є реабілітованим».

Законопроектом передбачається компенсація «жертвам ОУН і УПА вартості втрачених будинків і майна, надання пільг».

Відповідно до законопроекту, пропонується встановити в Києві пам'ятник громадянам, що постраждали від дій ОУН і УПА в період Другої світової і післявоєнний період.

Отже, ми будемо сплачувати «пільги та компенсації» колишнім працівникам НКВД, КПСС у західній Україні а також їхнім дітям онукам, правнукам, що нині за малими винятками і складають електорат тієї самої «п’ятої колони».

7 лютого (коли автори законопроекту хочуть внести його на голосування) народні депутати матимуть чергову змогу продемонструвати свою відданість національним інтересам української а може якоїсь іншої держави.

Інформцентр Молодіжного Націоналістичного Конгресу
http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=1747

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X