Новини
07.02.2006 Блок „За Одесу! За мера!” об”єднав позапартійних одеситів

Місцеві організації Народної партії вкладників та соціального захисту та Партії захисту пенсіонерів України і понад 20 громадських організацій були серед учасників міжпартійної конференції блоку „За Одесу. За мера”.

Власне, згаданий блок відрізняється тим, що у його складі мандат депутата Одеської міської Ради будуть виборювати сто двадцять переважно позапартійних одеситів. Це освітяни, медики, лідери знаних в місті громадських організацій, юристи, робітники і керівники різноманітних підприємств.

Засновники блоку  вважають, що на виборах 2006 вони таки зможуть подолати розкол у суспільстві, який штучно виник після жорсткої боротьби під час виборів Президента України. У своєму прагненні втілити в життя программу Одеського міського голови Едуарда Гурвіца нині об”єдналися ті хто голосував за Віктора Ющенка та за Віктора Януковича.

„Блок „За Одесу! За мера!” має за мету об”єднати усіх одеситів (незалежно від політичних уподобань) під прапором відродження та процвітання рідного причорноморського міста – південної перлини України.

У разі перемоги на виборах 2006 депутати від нашого блоку професійно працюватимуть на користь Одеси та допомагатимуть реалізувати в життя плани вже оголошені міським головою, серед яких, - ремонт автошляхів та міжквартальних проїздів, відновлення житлово-комунального комплексу, підтримка малозабезпечених одеситів, багатодітних родин,  опіка над „дітьми вулиці”., сприяння відродженню моралі і духовності серед молодих одеситів – нашого майбутнього.
Ми готові стати на заваді стримкому поширенню в Одесі чуми 20 століття – СНІДу та туберкульозу.
Одеса має шанс  бути у колі найбільш інвестиційно привабливих міст нової Європи”, наголошували учасники міжартійної конференції.

Вони ухвалили програму блоку та затвердили список кандидатів, які виборюватимуть депутатський мандат на березневих виборах 2006 року. До першої п”ятірки увійшли начальник департаменту інвестиційної політики Одеської міськради Ірина Яроцька, директор КП „Спреціаліховане підприємство комунально-побутового обслуговування” Микола Пєструєв, Генеральний директор Комунального підприємства „Міжнародний аеропорт „Одеса” Світлана Кобилянська, комерсант Валерій Локайчук і Олександр Соборов.
До списку потрапив і Голова Одеської обласної спілки юристів Сергій Горбунов

Учасники конференції ухвалили одноголосне рішення про підтримку на виборах Одеського міського голови діючого мера Едуарда Гурвіца.

Голова Спілки юристів в Одеській області Сергій Горбунов вважає, що блок „За Одесу! За мера!” має достатньо великі шанси одержати перемогу на виборах до Одеської міськради. „Одеса завжди була містом позаполітичним. Це місто підприємців, письменників, поетів, художників, але не політичних діячів.
Одесити цей блок підтримають і вже у складі новообраної Ради представлені у списку депутати будуть мати вплив на ухвалення рішень саме в інтересах міста”, сказав Сергій Горбунов.

Лідер блоку „За Одесу! За мера!” Ірина Яроцька  наголосила, що результати виборів 2006 року в Одесі доведуть, що не партії будуть формувати суспільство, а все таки розумні люди серед яких сьогодні є чимало позапартійних. Якщо об”єднується команда справжніх одеситів, з міцною громадянською позицією, вони зможуть довести, що можливо будувати номальне суспільство поза політикою. Якщо ми будемо здатні це довести, тоді ми побачимо результати голосування 26 березня 2006 року”.

На конференції схвалений і склад Ради блоку „За Одесу! За мера!”. До неї увійшли Олег Яковенко, Микола Пєструєв, Ірина Яроцька та Віктор Терземан. 

Ігор Столяров

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X