Новини
08.02.2006 Українофоби переслідують українців не лише в Україні

Лондонська поліція після шестирічної перерви відновила розслідування діяльності українців-ветеранів дивізії СС Галичина під час Другої світової війни, які живуть нині у Великій Британії, повідомляє “Німецька хвиля”. Вісьмом співробітникам антитерористичного відділу лондонської поліції доручено вивчити минуле наших героїчних співвітчизників.


Як відомо, комуністичний Радянський Союз підписав 1947 року з Італією, де у британському таборі утримувалися українські воїни, угоду про репатріацію. Це змусило британський уряд провести надзвичайне засідання, де було вирішено евакуювати всіх членів дивізії. Адже було визнано, що репатріація до Радянської України призвела б до масової страти українських військових. За матеріалом UNIAN.

Варто нагадати: жодного організатора та виконавця найстрашнішого злочину в історії цивілізації – Голодомору 1932/33 – на покарано. Вбивць українців навіть не шукають! А в самій „незалежній” Україні політичні партії та громадські організації українофобів діють цілком легально, будучи зареєстровані міністерством юстиції цієї республіки.

Реалізація злочинного проекту „Україна без українців” триває. Цікаво довідатися прізвища його авторів. Чи це вже неполіткоректно і нетолерантно?

http://observer.sd.org.ua/news.php?id=8741

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X