Новини
08.02.2006 Президент нагородив орденом сестру Степана Бандери

Надходить час, коли найвища влада України посмертно визнає Степана Бандеру Героєм України. Погано лише, що найпізніше думка про те, що Степан Бандера боровся за незалежність України, дійде до діючих депутатів ВРУ. Або й не дійде взагалі. Але ми й так знаємо, що більшість із недоторканих є борцями чи то за власний добробут, чи то за чужі національні цінності

Указом Президента України Віктора Ющенка за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Львівщини, вагомі трудові здобутки, активну громадську і патріотичну діяльність та з нагоди Дня Соборності України нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня Бандеру Оксану Андріївну – члена Львівського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих.

Оксана Бандера 48 років провела у засланні лише тому, що вона була сестрою Провідника ОУН. Лише в 1989 році змогла повернутись в Україну, спочатку в село Козаківку (Івано-Франківщина, поблизу межі з Львівщиною, стародавня назва села - Бряза), а потім переїхала в Стрий, де мешкає й дотепер.

Разом з Оксаною Бандерою орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено вдову члена Головного Проводу ОУН, редактора підпільного видання ОУН-УПА Петра Дужого - Марію Дужу, громадську діячку, члена Львівського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих та братства ветеранів національно-визвольної війни Львівщини.

Витримки з Указу президента України № 17/2006 - за сайтом loda.gov.ua
http://maidan.org.ua/static/news/1139336931.html

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X