Новини
09.02.2006 УАПЦ на Одещині духовно опікатиме українське козацтво Отаман Одеського обласного козацького товариства Всеукраїнської громадської організації „Українське реєстрове козацтво” Сергій Єлєстратов ознайомився з єпархіальним життям Української Автокефальної Православної Церкви.
Пан Єлєстратов відвідав Одеський обласний лікувальний центр для ВІЛ інфікованих та хворих на СНІД де мав розмову з настоятелем храму УАПЦ отцем Олександром Філіпповим.
У супроводі секретаря Духовної Ради християнських конфесій, пастора Петра Мартьянова Отаман Одеського обласного козацького товариства Всеукраїнської громадської організації „Українське реєстрове козацтво” відвідав і храм Воскресіння Христового.
Він вшанував храмові святині та мав спілкування з настоятелем храму, адміністратором УАПЦ в Одеській області отцем Володимиром Клебаном.
Під час розмови мова йшла про шляхи співпраці українського козацтва з духівництвом УАПЦ на Одещині.
Сергія Єлєстратова зацікавила перспектива спільної опіки над українськими військовослужбовцями Південного оперативного командування.
Досягнута домовленість про необхідність нових таких зустрічей для розробки шляхів співпраці.
о.Володимир Клебан наголосив, що духівництво УАПЦ на Одещині готове до реалізації духовної опіки над українським козацтвом в регіоні.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X