Новини
09.02.2006 Дешева радянська ковбаса у мишоловці для людей старшого віку чи просто комусь потрібен дешевий піар?

На днях лідер однієї з лав п’ятої колони Москви - КПУ Петро Симоненко виступив ярим захисником православних московського патріархату Рівненщини та Волині. Головний комуніст за останні 15 років все більше «забуває» церкви, що були перетворені на стайні та музеї атеїзму, погроми священиків та знищення цілих українських церков. Крім того, апологет ідей Маркса, Енгельса та Леніна не забув цілком у дусі більшовицької та геббельсівської пропаганди заявити про «бойовиків ОУН-УПА, на руках яких є кров наших громадян», і яким не може бути «прощення».

Однак такого дешевого піар-кроку Симоненку здалося замало й він офіційно заявив, що «ще за радянських часів за ініціативою Комуністичної партії України була проведена реабілітація тих, хто був у складі ОУН-УПА, але не були причетні до злочинів і кровопролиття, у кого на руках немає крові». Не треба бути істориком, щоб угледіти у цих словах не тільки облудну брехню але й нелюдське лицемірство, адже саме більшовики планували знищити увесь український народ, навіть ту його частину, що воювала в лавах Червоної армії.

Ветерани УПА, їхні родичі та воїни Червоної армії, що потрапили у полон до німців, на власному досвіді пересвідчились у совєтській справедливій «реабілітації». На жаль, більшість «реабілітованих» так і лишилась навіки спочивати у Воркуті, Сибіру, Магадані, Соловках як мовчазливе повчання сучасним українцям про «комуністичну правду».
Інформцентр МНК
http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=1755

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X