Новини
15.02.2006 В Одесі освятили каплицю для ВІЛ інфікованих

Адміністратор Української Автокефальної Православної Церкви в Одеській області отець Володимир Клебан у співслужінні священиків о.Михайла Кушніра та о.Олександра Філіппова освятили каплицю на території Одеського обласного лікувального центру для ВІЛ інфікованих та хворих на СНІД.

Відтепер тут щоденно лунатиме молитва у храмі  Нерукотворного образу  Господа Б ога і Спаса нашого Ісуса Христа. Настоятелем храму призначений о.Олександр Філіппов.

Присутній на освяченні головний лікар Одеського обласного центру ВІЛ – СНІД Станіслав Сервецький висловив переконання, що „відкриття храму буде не лише на користь паціентам лікарні та її працівникам, але і людям, які живуть навколо. Багато людей проявляли величезне зацікавлення. Це добра справа. Усім велика подяка. Хочеться висловити сподівання, що відкриття таких храмів при лікарнях буде відбуватися все частіше”.

Одеський обласний штаб Блоку Юлії Тимошенко надав найбільшу допомогу справі обладнання каплиці усім необхідним.

Заступник Одеської обласної організації Блоку Юлії Тимошенко – Олександр Олексєєнко в інтерв”ю єпархіальній прес службі сказав наступне: „Може освячений храм УАПЦ і не має великого приміщення, але справа у ньому буде робитися велика. Тут знайдуть дорогу до Б ога люди, яких досі відкидає суспільство і не дає жити нормальним людським життям.
Досягти цього порозуміння, щоби люди почували себе більш впевнено і боротися зі СНІДом – мають допомогти духовні люди. Церква може тут відіграти значну ролю”.

Представники Блоку Юлії Тимошенко висловили готовність допомогти у вирішенні і інших проблемних питань з якими щодня зустрічається лікувальний центр для ВІЛ інфікованих та хворих на СНІД в Одеській області.
Під час освячення приміщення храму Нерукотворного образу  Господа Б ога і Спаса нашого Ісуса Христа було переповненим працівниками та паціентами лікарні.

Серед присутніх на урочистій події були президент місії милосердя „Добрий самарянин” (Одеса) Олександр Чернега, секретар Духовної Ради християнських конфесій (представник блоку „Влада народу”) Петро Мартьянов.

Крім священика УАПЦ, о.Олександра Філіппова – при храмі постійно перебувають два послушника (які готуються прийняти чин монашого життя). Вони звершують щоденні молитви і надаватимуть різноманітну допомогу  адміністрації лікарні.

Ігор Столяров
Одеса

Додається фоторепортаж „Освячення каплиці для ВІЛ інфікованих в Одесі”

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X