Новини
20.02.2006 Едуард Гурвіц хоче бути мером для всіх одеситів

Одеський міський голова поширив у місцевих ЗМІ звернення до одеситів, політичних партій та виборчих блоків.

„Партії Народний Союз „Наша Україна”, УРП „Собор”і Християнсько-демократичний союз утворили Блок Єдуарда Гурвіца „Наша Одеса”, сформували депутатський список  і висунули мене кандидатом  на посаду Одеського міського голови. Я вдячний за це моїм соратникам і однодумцям, з якими пройшов через переслідування  минулого режиму і з якими працюю на користь Одесі  і України.  Разом з цим більше половини  партій і блоків, які беруть участь у місцевих виборах, теж висунули мою кандидатуру  чи заявили про свою готовність  підтримати мене на виборах”, йдеться у зверненні.

Намір підтримати нинішнього Одеського міського голову на березневих виборах цього року висловили і чимало політичних сил опозиційних до нинішньої влади. У поширеному зверненні він висловив задоволення тим, що  в Одесі, „яка пройшла  через важкі випробування, нині існує мир і злагода”

Едуард Гурвіц заявив про бажання перемогти на виборах Одеського міського голови. „Наша команда знає, що робити. Не буду приховувати, що мої політичні уподобання залишаються незмінними. Ми є і будемо південним форпостом Президента Віктора Ющенка у побудові  нової України.

„Приймаючи з подякою підтримку усіх партій  і блоків, буду просити  про довіру на виборах головну діючу особу – місто Одесу. Я балотуюся самовисуванцем, а у випадку перемоги  буду міським головою для всієї громади, і моїми соратниками будуть всі, хто бажає Одесі миру і процвітання”, наголосив у своїму зверненні Едуард Гурвіц.

Ігор Столяров

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X