Новини
25.02.2006 Працівники та адміністрація Одеського аеропорту сподіваються на підтримку мерії

Про це йшлося на проведених зборах трудового колективу Комунального підприємства „Міжнародний аеропорт Одеса”.

Учасники заходу у одноголосно схваленій резолюції визнали задовільною роботу Генерального директора Світлани Кобилянської та керівного складу авіапідприємста, підтримали їхні дії спрямовані на покращення роботи аеропорту та соціальний захист великого трудового колективу.

Працівники аеропорту прохають надати одному з найбільших підприємств галузі спокійно працювати, забезпечити дотримання в тому числі і силовими структурами (прикордонниками, митниками, міліцією) нормативних актів, діючих у цивільній авіації і спрямовані на підвищення рівня обслуговування пасажирських і вантажних перевезень, з відповідним рівнем безпеки польотів.  Вони стали на захист Генерального підприємства КП Міжнародний аеропорт Одеса Світлани Кобилянської і вимагають стати на заваді крокам „певних сил”, не зацікавленим у відродженні підприємства і його розвитку як державного підприємства. Ухвалена резолюція трудового колективу.

У своєму зверненні до присутніх Генеральний директор Міжнародного аеропорту Світлана Кобилянська особливо відзначила  кроки нинішнього Одеського міського голови спрямовані на підтримку підприємства, його розвитку на рівні європейських зразків. За її словами, саме підтримка мерії допомогла комунальному підприємству цілком вдало пережити зиму 2005 – 2006 років. Незважаючи на потужні морози, сніги і ожеледицю трудовий колектив не допустив зупинки роботи Міжнародного аеропорту Одеса, на належному рівні забезпечив обслуговування пасажирів,  прийом і відправку вантажів.

Адміністрація аеропорту оголосила на зборах трудового колективу чимало планів, які мають стати реальністю вже цього року. Після багатьох років застою Одеський аеропорт планує далі збільшувати кількість авіарейсів, які поєднають українське причорноморське місто з містами різних країн світу. Триватиме модернізація роботи комунального підприємства.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X