Новини
04.11.2004 Звернення Віктора Ющенко до віруючих всіх Церков і конфесій, до всіх громадян України

Я, Віктор Ющенко віруюча людина, так мене виховали батьки, такий шлях я обрав собі. Я знаю щира віра не вчить ворожнечі і розбрату. Віра вчить добру, любові і терпимості, не ділить, а поєднує людей. Бог один. Шляхи до нього різні, кожен людина вільно обирає свій шлях, вільно обирає Церкву, що веде його до Бога.

Як віруюча людина, я глибоко поважаю віру інших людей. Як громадянин визнаю їхнє право на волю віросповідання. Як Президент зроблю все від мене залежне, щоб гарантувати громадянам дотримання цього права, а Церкви волю пасторського служіння.

Церквам, всім конфесіям будуть гарантовані належні умови, щоб ніщо не заважало їм нести світло віри в людські душі і допомагати людям у біді. Це моя принципова позиція, і не вірте тим, хто приписує мені щось інше.

Сьогодні наші люди в горі і бідності, вони не мають роботи і засобів до існування. На наших очах росте і збільшується дитяча безпритульність і сирітство, під загрозу поставлені саме право і священний дар - людське життя.

Нинішня влада далека і ворожа людям, вона байдужа до болю і страждань знедолених нею дітей і матерів. Єдина її ціль втриматись, щоб надалі безмежно і безкарно грабувати країну, наживатися за рахунок працівників, зневажаючи їхніми правами, і голосом Церкви, яка вже не раз призивала владу імущих згадати про совість і відповідальність перед Богом і людьми, як вимагає віра.

Ця влада глуха до голосу совісті. Вона не зупиняється і не зупиниться перед спекуляціями на святій вірі і Церкві.

Не допустимо цього. Об'єднаємо зусилля в протидії злу.

Звертаюся до Вас - помоліться за Україну, за її майбутнє!

З вірою й любов'ю, Віктор Ющенко

Прес-служба ВОО "Цивільна Позиція"

"Урядовий Портал"

"KP-Media"

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X