Новини
03.03.2006 Предстоятель УАПЦ відвідав США

США — Митрополит Київський у всієї України Предстоятель УАПЦ Мефодій (Кудряков) на запрошення архиєпископа Нью-Йорка, Митрополита Америки, діаспори та вірних УАПЦ в США Михайла (Явчака-Чемпіона) перебував 14-23 лютого з офіційним візитом у США. Це перший візит Предстоятеля УАПЦ до Америки від часу смерті Патріарха Мстислава (Скрипника) та короткотермінового візиту Патріарха Димитрія (Яреми).

За повідомленням прес-служби УАПЦ, у часі візиту Предстоятель УАПЦ віслужив архиєрейські Літургії у православному храмі Зішестя Святого Духа, розташованому у Греймурському монастирі, Нью Йорк та у храмі Михаїла Архангела української автокефальної парафії у Брукліні.

Візит Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви до Америки співпав з 15 річницею третього відродження УАПЦ, яке відбулося в Україні вже після радянського періоду. За рішенням Синоду УАПЦ ця подія відзначатиметься у кожній єпархії УАПЦ у світі.

УАПЦ має своїх послідовників не лише в Україні, але й США, Канаді, Латинській Америці, Західній Європі, Азії та Африці. Митрополит Мефодій очолив цю Церкву в 2000 році.

http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;9235/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X