Новини
28.02.2006 Члени Львівського крайового братства св. Апостола Андрія Первозваного УАПЦ здивовані відновленням діалогу з УПЦ (МП)

ЛЬВІВ — Про це йдеться у заяві братства від 21 лютого 2006 року. Львівське крайове ставропігійне братство св. Апостола Андрія Первозваного УАПЦ „здивоване відновленням діяльності синодальної комісії УПЦ (МП) для переговорів з УАПЦ і заявляє про свою незмінну позицію, що будь-які перемовини із іншими Православними чи інославними Церквами можуть відбуватися згідно з рішенням Помісного Собору 2000 року, у порозумінні із Церквою-Матір’ю – Вселенським Константинопольським Патріархом за посередництва Митрополита Костантина (Багана)”.

За переконанням авторів заяви, об’єднавчі ініціативи УПЦ (МП) в період передвиборчих перегонів „мають яскраво виражений кон’юктурний характер і не приносять жодних позитивних результатів”.

Львівське крайове братство св. Апостола Андрія Первозваного УАПЦ у заяві ще раз засвідчило відданість Церкві-Матері – Константинопольському Патріархатові і вважає, що „без її втручання створення єдиної Помісної Православної Церкви в Україні є нездійсненним”.

Заяву підписав Голова братства Тарас Дмитрик.

http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;9249/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X