Новини
06.03.2006 Предстоятель УАПЦ відвідав українські парафії у Сполучених Штатах Америки З 14 по 26 лютого 2006 р. Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Мефодій з архіпастирським візитом відвідав Сполучені Штати Америки. Главу УАПЦ супроводжували Високопреосвященніший Роман митрополит Вінницький і Брацлавський та Преосвящений Богдан, єпископ Житомирський, Вікарій Київської Єпархії. Делегація УАПЦ відвідала парафію Святого Духа у м.Гаррісон (штат Нью Йорк), парафію Св.Архістратига Михаїла в Брукліні (штат Нью Йорк), парафію Бориса і Гліба в м.Клівленд (штат Охайо) і парафію Святого Духа у м.Істлейк (в штаті Охайо). Візит офіційної делегації УАПЦ був присвячений 15-й річниці відродження Автокефальної Церкви в Україні.
Предстоятеля УАПЦ щиро вітали віруючі і духовенство УАПЦ в США. Митрополит Мефодій мав чисельні зустрічі з представниками громадських і релігійних організацій та представниками Американської влади.
18-го лютого Блаженніший Митрополит Мефодій молитовно вшанував пам’ять жертв терористичного акту у Нью-Йорку 11 вересня 2001 р. Ця подія звернула увагу багатьох американців, які в цей час приходили вшанувати пам’ять загиблих. Американські громадяни щиро дякували Предстоятелю УАПЦ за його шану до загиблих і всього американського народу.
На зустрічах з віруючими і духовенством Його Блаженство оповів про складний стан Українського Православ’я в Україні, і про необхідність єднання навколо своєї матері Церкви в Україні. Зокрема, Владика висловив сум з приводу того, що Українська Православна Церква в діаспорі з кожним роком віддаляється від України та помалу втрачає свою національну ідентичність. Водночас Блаженніший Митрополит Мефодій запевнив, що Українська Автокефальна Православна Церква надасть свою архіпастирську опіку усім українським парафіям в діаспорі, які будуть прагнути більш тісних канонічних та духовно-культурних зв’язків з Батьківщиною.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X