Новини
12.03.2006 У храмах УАПЦ на Одещині – щоденні молитви

У дні Великого Посту вірні Української Автокефальної Православної Церкви звертають свої молитви до Спасителя за розквіт рідної землі, відродження батьківської мови, збереження родини, порятунок своєї душі і душ усіх православних християн, за чесні вибори...

У всіх храмах УАПЦ на Одещині перша Седмиця пройшла у щоденній молитві. Український люд гідно проводить ці дні.

12 березня, під час Літургії, у храмі Воскресіння Христового було надзвичайно багато причасників.

Службу Божу цього дня очолив адміністратор УАПЦ в Одеській області, о.Володимир Клебан у співслужінні о.Михайла Кушніра і о.Олександра Бортника.

Священик УАПЦ, о.Михайло Кушнір наголосив, що „піст для православного християнина має полягати не лише в утримуванні від споживання певної їжи, але перш за все, уникнення від різноманітних духовних спокус”.

У дні Великого Посту причаститися Таїнств Христових відтепер мають можливість і паціенти стаціонару для ВІЛ інфікованих та хворих на СНІД у селі Крива Балка (неподалік Одеси). Там, у нещодавно освяченій каплиці, щотижневі молитви звершує священик УАПЦ о.Олександр Філіппов. Він щодня відвідує хворих у стаціонарі і проводить з ними бесіди на різноманітні духовні теми.

Адміністратор УАПЦ в Одеській області, о.Володимир Клебан повідомив, що нині тривають переговори щодо відкриття каплиць при різноманітних лікарняних закладах вже на території міста Одеси.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X