Новини
16.03.2006 Юрій Костенко про українську книжку

„В 1 млрд. гривень, за різними експертними даними, сьогодні оцінюється книжковий ринок України. Тобто, щороку, коли в Україні буде друкуватися українська книжка, держава зможе отримувати прибутки, виходячи з цієї суми”, - про це заявив лідер Українського Народного Блоку Костенка і Плюща Юрій КОСТЕНКО під час сьогоднішньої прес-дискусії в УНІАН "”Книжка року”: між політикою і державою", організованої в рамках VII Всеукраїнського рейтингу "Книжка року'2005". Але, наголосив Юрій КОСТЕНКО, із цього мільярда гривень українських книжок друкується лише на 50 мільйонів, все інше переважно – російська продукція.

Наголошуючи на тому, які величезні втрати несе Україна, не підтримуючи видавництво української книги, лідер УНБ Костенка і Плюща зазначив, що „більшість політичних сил, які сьогодні змагаються за українську владу, не усвідомлюють важливості тих національних інтересів, без яких не можливо продукувати ефективну державну політику”. Разом з тим він зазначив, що Українська народна партія, яка є основою Українського Народного Блоку Костенка і Плюща, свої витоки бере саме із національних рухів, „тому для нас українська книга, українська історія, українська економіка – це не тема політичної кампанії, а суть нашої політики”.
Аналізуючи витоки проблеми, Юрій КОСТЕНКО висловив своє бачення з приводу питання, "чому під час нинішньої виборчої кампанії політичні сили так ополчилися проти українського слова”: „Йде боротьба за вихолощення з української державності всього українського”. „Ось в чому суть цієї виборчої кампанії, яка стала найбільш рельєфною у боротьбі українських політичних сил і антиукраїнських”, - зазначив Юрій КОСТЕНКО.

На його думку, "допоки українська влада не буде українською, до тих пір не буде ні української книги, ні української економіки”. „Принципові зміни у ставленні до всього українського відбудуться лише тоді, коли у Верховній Раді ми нарешті побачимо 226 депутатів-українців, які розуміють і знають свою історію, які цінують цю землю і працюють на українську державу”, - зазначив Юрій КОСТЕНКО.

Прес-служба Українського Народного Блоку Костенка і Плюща
http://maidan.org.ua/static/news/1142508018.html

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X