Новини
21.03.2006 „Богом даний” і його братва

18 березня в м. Сімферополі було вчинено напад на агітаційний намет Конгресу Українських Націоналістів. Цього дня на площі Леніна відбувався мітинг Партії регіонів, на який звезли близько 15 тисяч осіб з різних регіонів Криму. Прихильники біло-голубих поводились дуже агресивно та брутально лаялись. Коли ж почав виступати Віктор Янукович, натовп трохи вгамувався, слухаючи байки про те, що, мовляв, він, Янукович, „Богом даний Україні”.

Після закінчення мітингу „регіонали” й не подумали розходитися. Підійшовши до намету Конгресу, вони почали кидати яйця, кричати «Хохлам не место в Крыму», «Это русская земля», лунали погрози «Мы вас будем убивать, вешать!». При цьому один із представників штабу Партії регіонів підбурював людей до розправи. До намету Конгресу намагались підійти журналісти, проте озвірілий натовп не пропускав їх.

Ситуація була серйозною, п’ятеро активістів КУН, які перебували в цей час у наметі, були в небезпеці. Лише завдяки оперативним діям співробітників МВС вдалось уникнути кровопролиття: вони вчасно оточили намет щільним кільцем, не підпускаючи агресивну навалу біло-голубих.

Джерело: Прес-служба Конгресу Українських Націоналістів  
Опубликовал: Ясен Пень
http://www.silanaroda.com/index.php?itemid=5238&mode=full

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X