Новини
21.03.2006 Можливу перемогу Януковича на виборах митрополит Агафангел в Одесі порівняв з Пасхою...

На проведеній 20 березня в Одесі зустрічі з лідером Партії регіонів можна було побачити екс-главу ЦВК Сергія Ківалова, колишнього лідера партії „Союз”, автора гасел на зразок „Бог і Росія” Олексія Костусєва...

Намісниця Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря УПЦ Московського Патріархату  матушка Сєрафіма знана в Одесі тим, що її сусідом у виборчому списку Партії регіонів до міськради є колишній лідер місцевої антихристиянської масонської ложі, під час виступу на мітингу прихильників Януковича додумалася порівняти ініційований атеїстичної владою сумновідомий львівський псевдособор 1946 року із прагненням нинішньої української влади сприяти відновленню єдності та визнанню канонічності Українського Православ”я.

„Ми не повинні допустити рецедивів сталінщини у питаннях нашої релігії і духовності. Без них впораємось. Ось чому так багато віруючих нині пішли до Партії регіонів. Вони перелякані до смерті. Нас примусили це зробити...”, заявила матушка Сєрафіма, яку вже вкорте підвело невміле бажання втратити почуття реальності.

Ще задовго до Помаранчевої революції були відомими факти членства у Партії регіонів московського монашества та священства.

Саме московські „батюшки” і „матушки” жваво заробляли грошенята на усіх виборчих кампаніях  часів незалежності України.

Одесити приміром пам”ятають листівки на підтримку екс-міського голови, нинішнього біженця Руслана Боделана, які свого часу поширювали у всіх церковних громадах Одеси.

Раніше вони благословляли блок „За ЄдУ”. Нині дійшла черга до Партії регіонів...

Генерал лейтенант Григорій Петченко на початку виступу перед учасниками мітингу залякував одеситів, у разі входження України до НАТО, „приходом на наші вулиці ісламського тероризму”, а завершив тим, що „Україна увійде до Європейського Союзу лише з Партією регіонів і її лідером Віктором Януковичем”...

Власне, лідер Партії регіонів України назвав день голосування 26 березня для своїх прихильників „останнім і рішучим боєм”.

У своєму виступі Віктор Янукович звинуватив нинішню владу у застосуванні адмінресурсу. „Ми маємо з вами 26 березня поставити останню крапку і сказати „Ні” цій владі. Ми не повинні забувати, що вони будуть до кінця шукати можливості нас ошукати підсунувши будь яку партію з „яскравим обличчям””, сказав лідер ПРУ.

Він назвав нинішні вибори „важким випробуванням  життя. Це випробування для нас наступило...”.

Презентуючи виступ на мітингу митрополита Одеського і Ізмаїльського УПЦ Московського Патріархату Агафангела Олексій Костусєв назвав його „духовним лідером” регіоналів.

„Наша позиція залишається незмінною. Ми підтримуємо Віктора Януковича і на цих виборах”, сказав, серед іншого, у своєму виступі митрополит Агафангел, який очолив виборчий список Партії регіонів до Одеської обласної Ради.

Московський Владика сподівається на повернення Віктора Януковича на посаду прем”єр-міністра.

За його словами, „нинішня загроза походить від „дяді Сема”. Тому я благословляю Віктора Федоровича і цілу його команду для того щоби день 26 березня став Пасхою для цілої України, процвітаючої України, нової України у якій кожен власні думки буде висловлювати радною мовою. Дай Боже щоби правда і мир зустрілися і милість та істина облабизалися...”

Син Олексія Костусєва, теж член Партії регіонів, на мітингу в Одесі закликав присутніх на мітингу розігнати „помаранчевих верблюдів, які намагаються заважати нам жити. Давайте ми усі разом відчуємо частиною якої потуги ми є. Нас мільйони – ми регіони”...

Тим часом, активісти громадянської партії „ПОРА” назвали передвиборчу зустріч Віктора Януковича „репетицією свята  „Гуморини” в Одесі”.

Заступник голови партії ПОРА Андрій  Юсов наголосив, що лідер Партії регіонів вже втретє за час виборчої кампанії 2006 року відвідує українське причорноморське місто. „Ми сприймаємо це з іронією. Усім відомі настрої одеситів, які пам”ятають дії місцевого керівника регіоналів Руслана Боделана. Той факт, що так часто лідер Партії регіонів наїзжає до Одеси свідчить про кілька речей:
його невпевненість і нееефективність виборчої кампанії місцевої організації ПРУ”.

Андрій Юсов вважає, що Віктор Янукович та місцеві партійці регіонали не випадково нині навіть не згадують про однопартійця, екс-мера Одеси Руслана Боделана. „Є чорні плями, які можна відбілити і про які часом люди можуть забути, але чорні діри лишаються назавжди. Однією з таких дір і є Руслан Боделан з його восьмирічним правлінням в Одесі – незаконним продажем земель… Руслан Боделан назавжди залишиться ганьбою в історії Партії регіонів”.

Кандидат в депутати до Одеської облради від партії ПОРА Федір Нарійчук наголосив, що проведена зустріч з Віктором Януковичем довела – „деякі ректори одеських навчальних закладів не забули про існування адмінресурсу. Ми побачили на площі дітей, яких сюди зігнали. Вони йшли організованими колонами”.

Працівники правоохоронних органів оточили активістів партії „ПОРА” і не допустили їх до головної трибуни на Куликовому полі міста.

Прихильники Януковича вигукували на адресу активістів ПОРИ різноманітні образи та називали їх „агентами ЦРУ”...

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X