Новини
22.03.2006 Московський Патріархат в Одесі обслуговує „п”яту колону”?

Московський Патріархат в Одесі далі бере найактивнішу участь у виборчій кампанії Партії регіонів та Блоку Литвина до Одеських обласної та міської Рад.
Кандидат філософських наук, доцент Михайло Мацюк вважає поведінку духівництва УПЦ МП в Одесі такою, що суперечить чинному українському законодавству.

Михайло Мацюк:

„Московська Церква з давних давен виконувала функції ідеологічного департаменту. У наш час, в умовах незалежності України, УПЦ МП служить складовою ідеологічною частиною проросійських сил, які виступають проти України і українства. Церква їх покриває і надихає.
Московська церква продовжує боротьбу за інтереси чужої держави в Україні.
Святості тут немає жодної. Своєю агітацією на виборах УПЦ МП свідчить, що виступає як підривна сила в Україні. Я думаю, що православні християни в Україні врешті решт розберуться з цією ситуацією. Такого стану справ довго терпіти не можна”.

Між тим, Закон України про свободу совісті і релігійні організації прямо встановлює  – “Релігійні організації не беруть участі у діяльності політичних партій і не надають політичним партіям фінансової підтримки, не висувають кандидатів до органів державної влади, не ведуть агітації або фінансування виборчих кампаній кандидатів до цих органів”.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X