Новини
21.03.2006 Орест Васкул шиє собі бандерівську форму, в якій увійде до парламенту

Всупереч соціологічним рейтингам, зустрічі представників Всеукраїнського об'єднання „Свобода” з виборцями та презентація Програми захисту українців постійно викликають справжній аншлаг. На цей раз прихильники „Свободи” вщерть заповнили зал кінопалацу ім. О. Довженка у Львові. Таким чином, Голова ВО „Свобода”, народний депутат України Олег Тягнибок на конкретному прикладі констатував, що на відміну від попередніх виборів на цей раз фальсифікації почались задовго до самих виборів - не стільки в урнах і під час підрахунку голосів, скільки у народній свідомості за допомогою замовних соцопитувань.

У свою чергу Ірина Фаріон зазначила, що, судячи з зустрічей з виборцями, які об'єднання проводить по всій країні, на східній Україні за Всеукраїнське об'єднання „Свобода” будуть голосувати більше ніж на Галичині. „Тому що на сході нашої держави українці потребують більшого захисту. Вони не мають можливості не тільки вільно спілкуватися своєю рідною мовою, а й навіть знайти у книгарні книжку українською мовою”, - підкреслила кандидат у народні депутати, додавши, що „мовою міжнаціонального спілкування в Україні може бути тільки українська”.

Бурхливими оплесками зустрів зал і риторичне запитання Олега Тягнибока, яке він поставив у контексті проблеми корупції в Україні, з якою всі лише обіцяють боротися: „А якби Тарас Григорович Шевченко був живий, і був сьогодні міністром, він би крав? А Степан Бандера? А Василь Стус?”

На запитання ж, чому поруч з Олегом Тягнибоком, Юрієм Іллєнком, Іриною Фаріон та Богданом Бенюком на зустрічі не присутній п'ятий номер у списку Орест Васкул, лідер „Свободи” відповів: „Він зараз шиє собі справжню бандерівську форму, в якій увійде до парламенту”. Таку відповідь зал зустрів овацією.

Натомість перед присутніми виступив лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки Леонід Нетудихата, який іде під номером 15 у списку „Свободи”.

На зустрічі також був присутній відомий співак-бандурист Остап Стахів, який, до речі, є кандидатом у депутати до Львівської обласної ради від ВО „Свобода”. Він виконав декілька пісень на слова Тараса Шевченка, а також стрілецьку пісню „Повіє вітер степовий”, яку підхопив весь зал. Відпустили ж Остапа Стахіва зі сцени тільки після виконання „Заповіту” Великого Кобзаря, також спільно виконаного всіма присутніми.

Але справжньою несподіванкою стало виконання державного Гімну наприкінці зустрічі. Коли зал тільки почав співати, на сцену піднявся чоловік і заспівав у мікрофон поставленим оперним голосом. Як потім з'ясувалося, це був соліст донецької опери, який того дня перебував у Львові й прийшов на зустріч, щоби послухати представників Всеукраїнського об'єднання „Свобода”.

Крім Львова, представники Всеукраїнського об'єднання „Свобода” відвідали міста Жовква, Великі Мости, Соснівка, Рава-Руська, Журавно, Гніздичів, Миколаїв та село Мегерів Львівської області.

Прес-служба ВО "Свобода"
http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=1830

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X