Новини
23.03.2006 УАПЦ в Одесі далі опікується ВІЛ інфікованими

Настоятель храму  Нерукотворного Образу Господа і Бога  Спаса Нашого Ісуса Христа, отець Олександр Філіппов наголошує, що ВІЛ інфіковані на Одещині все частіше зустрічаються зі складними життєвими ситуаціями і повстали перед фактом важкої фізичної хвороби.

„У ці дні особливо  важливо бути поруч з ними і поділяти певні духовні переживання. Їхні прагнення повернутися до Бога не повинно залишитися без відповіді”, наголосив о. Олександр.

Доброю традицією настоятеля храму  Нерукотворного Образу Господа і Бога  Спаса Нашого Ісуса Христа стали щоденні відвідини лікарні для ВІЛ інфікованих  - сповіді та причастя хворих дотепер смертельним недугом.

„Завдяки підтримці і розумінню людей вдалося придбати все необхідне для принесення дарів навіть тим хто не може піднестися з ліжка.
Дуже багато часу доводиться приділяти душпастирським бесідам. У кожного власні проблеми і потреби.
Щодня відчуваю необхідність продовження такого служіння. Радію, що тепер у храмі Нерукотворного Образу Господа і Бога  Спаса Нашого Ісуса Христа постійно лунає молитва”, сказав о. Олександр Філіппов.

Крім хворих лікарні до духівництва УАПЦ з проханнями і потребами звертаються і лікарі.

„Тут вдається зберігти мир і взаєморозуміння. Одеса є багатонаціональним і багатоконфесійним містом. У лікарні для ВІЛ інфікованих люди не сперечаються а роблять кроки на зустріч один одному”.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X