Новини
22.03.2006 Український релігієзнавець звинувачує Московський Патріархат у втручанні у хід виборчого процесу в Україні

КИЇВ — Професор Анатолій Колодний, керівник відділення релігій Інституту філософії імені Григорія Сковороди, заявив, що УПЦ (МП) втручається у виборчу кампанію в Україні. З таким звинуваченням учений виступив на презентації підсумків проекту „Релігії і парламентські вибори – 2006”, проведеного за підтримки фонду „Відродження” Джорджа Сороса, – повідомляє сайт «Portal-credo».

Участь УПЦ (МП) „у кампанії Віктора Януковича замовчується. І ця Церква продовжує брати участь у передвиборних кампаніях. Це не отримує належної оцінки з боку держави. Багато конфесій чекали такої оцінки після президентських виборів. Зокрема, це питання ставив Патріарх Філарет”, – сказав А. Колодний.

За словами професора, у даний момент УПЦ (МП) підтримує комуністів, Партію регіонів Віктора Януковича, а також блок „Народна опозиція” Наталії Вітренко. А. Колодний стверджує, що Московський Патріархат надає підтримку політикам через громадські організації – „православні братства”.

Як повідомлялося раніше, архиєпископ Митрофан, керуючий справами УПЦ (МП), спростував заяви про участь Церкви у виборчій кампанії. „У нас люди мають різні політичні погляди, ми на них не впливаємо і не маємо на це права”, – сказав він.


http://portal-credo.ru/site/?act=news&id=41519&type=view

http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;9607/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X