Новини
24.03.2006 Міська влада не забуває і про здоров”я одеситів

23 березня біля підстанції „Швидкої допомоги” в центрі Одеси відбулася презентація 6 машин швидкої медичної допомоги (вартість однієї – 50 тисяч гривень. Фінансування відбувалося з міського бюджету). Ці машини мають сучасне обладнання, яке відтепер дозволить своєчасно надавати допомогу тим хто її потребує. Крім автомашин, за рахунок міського бюджету, придбали медичне обладнання. Ще 100 тисяч гривень планується спрямувати саме на обладнання для підстанцій „Швидкої допомоги”.

На презентації стало відомо, що у 2005 році „Швидка допомога” виконала 230 тисяч 315 викликів. При цьому скоротилися виклики термінальної дитячої бригади, а це свідчить про покращення роботи амбулаторної поліклінічної дитячої допомоги. На три відстоки скоротилися і виклики до хронічних хворих. Добре спрацювали медики і під час морозів зимою 2005-2006 років.

Сьогодні в Одесі працює 61 машина „швидкої допомоги” з яких 22 є спеціалізованими.

Присутній на презентації перший заступник Одеського міського голови Анатолій Ворохаєв запевнив, що влада і далі буде робити все можливе для оновлення автопарку підстанцій „Швидкої допомоги”. „Будемо приділяти розвитку медицини все більшу і більшу увагу. Це потреба життя. Нині можу сказати, що працівники „Швидкої допомоги” в Одесі працюють краще, адже нарікань на їхню роботу вже практично немає”, наголосивАнатолій Ворохаєв.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X