Новини
25.03.2006 В. Ющенко впевнений, що Україна прийде до єдиної Помісної Церкви

КИЇВ — Президент України Віктор Ющенко переконаний, що в Україні таки буде створена єдина Помісна українська Православна Церква. Про це він заявив 22 березня на прес-конференції в Збаражському замку в Тернопільській області, – повідомляє „Газета по-київськи”.

Як пояснив Президент, у цьому він переконався після двох зустрічей з Константинопольським Патріархом і багаторазовим спілкуванням з керівниками Православних Церков України.

„При Президенті створена Рада Церков. Практично кожне засідання цієї ради я починаю або завершую закликом до керівників різних напрямків християнства почати процеси, які б сформували соборність Православної Церкви. Мені здається, що ці діалоги продуктивні”, – сказав глава держави.

Він зауважив, що іноді це спілкування буває непростим, але, на думку В.Ющенка, це саме той шлях, яким повинна пройти українська Церква й українські церковні громади.

„Я вважаю, що Україна прийде до єдиної Помісної Церкви, це вже очевидно”, – сказав Президент. При цьому він відзначив, що деякі політичні сили пригальмовують цей процес, намагаючись розіграти карту міжконфесійних непорозумінь.

 http://www.pk.kiev.ua/country/2006/03/23/090404.html
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;9611/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X