Новини
26.03.2006 Едуард Гурвіц: „Новообрана Одеська міськрада буде багатокольоровою...”

Одеський міський голова Едуард Гурвіц прийшов на голосування з сім”єю – донькою, дружиною та онуками. Свій вибір він зробив на 149 дільниці  132 виборчого округу Одеси.

Спілкуючись з працівниками ЗМІ  п.Гурвіц наголосив, що працівники місцевого самоуправління зробили все можливе для забезпечення усіх виборчих дільниць в Одесі приміщеннями, необхідним обладнанням та зв”язком, усім необхідним для організації голосування. „Ми прагнули щоби цей бік справи був виконаний на належному рівні”.

Едуард Гурвіц висловив сподівання, що „під час проведення наступних виборів в Україні вже існуватиме реєстр виборців і це полегшить організацію процесу голосування”.
 
Щодо політичного обличчя майбутньої Одеської міськради міський голова зазначив, що не наважується робити прогнози. „Значними є відмінності у соціологічних опитуваннях. Останні дні соцопитування друкувати вже не дозволяли. У виборах 2006 року беруть участь багато партій і блоків. Тому наступна міськрада швидше за все буде „багатокольоровою””.

Одеський міський голова Едуард Гурвіц сказав, що очікує від виборів 2006 року „справедливого волевиявлення. Вибір одеситів і всіх громадян України не буде викривлений.
Мені б дуже хотілося щоби після цьогорічних виборів зміни в країні були лише на краще”.

Едуард Гурвіц висловив сподівання на перемогу своєї каманди на виборах на Одеської міськради. „Чи стане це реальністю – покажуть результати голосування”.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X