Новини
28.03.2006 Одеса відновлює зв”язки з Калькуттою

Зустріч у мерії ОдесиПро це йшлося на зустрічі Одеського міського голови Едуарда Гурвіца з Надзвичайним і Повноважним послом Індії в Україні Дебабратом Сахою.

Гість з Індії вперше відвідав українське причорноморське місто. На його думку, „Одеса має особливе становище в Україні. Саме у цьому місті ще за часів СРСР існувало Генеральне консульство Індії. І сьогодні чимало економічних зв”язків Індії з українськими партнерами проходять саме через Одесу – місто яке є побратимом Калькутти. Обидва міста є портовими”.

Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні Бабабрат Саха передав Одеському міському голові найкращі побажання від мера Делі.

Едуард Гурвіц висловив задоволення тим фактом, що серед багатьох міст потратимів Одеси є і Калькутта. Він наголосив, що влада робить все можливе для активізації економічних і культурних зв”язків між цими двома містами. Посольство Індії висловило готовність робити все можливе для переходу побратимських взаємин між Одесою та Калькуттою від формальної площини до реальних справ.

Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в УкраїніНа проведеній зустрічі мова йшла і про співпрацю у різних сферах. Величезна кількість індійських вантажів проходить саме через Одеський порт. Є реальна можливість зростання такого вантажопотоку.

„Традиційно зв”язки між Одесою та Індією були міцними ще за радянських часів. На нинішньому етапі Індія знов виявляє зацікавлення до нашого міста. Відомо, що один з громадян Індії є інвестром проекту з будівництва заводу з переробки пальмової олії в Одесі.
З точки зору розвитку культурних взаємин – цього року виконується 20 років побратимства між Одесою та Калькуттою. Я думаю, що з цієї нагоди пройдуть відповідні культурно-мистецькі заходи у обох містах. Відповідні пропозиції з Одеси направлені до мерії Калькутти. Нині триває листування з Міністерством культури України з проханням включити творчі колективи Одеси до програми заходів Року індійської культури в Україні і Року української культури в Індії.
Певний імпульс для відносин з Індією Одеською міською владою вже зроблений”, повідомив директор Департаменту зовнішніх зв”язків Одеської міськради Олег Долженков.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X