Новини
28.03.2006 Лідером симпатій виборців Одеси залишається Едуард Гурвіц

Підрахунок голосів на виборах до Рад різних рівнів на Одещині швидше за все триватиме кілька днів. Про це  повідомили у міській територіальній виборчій комісії.

Жодних підстав для скасування результатів виборів в Одесі немає.
Так вважає Голова Одеської міської територіальної виборчої комісії Дмитро Монахіді.

За його словами, „ставлення до кожного з учасників виборчих перегонів було рівним і справедливим.
Поразка на виборах ще не означає, що це стало результатом фальсифікацій.
Вибори це своєрідне змагання. Як у спорті. Якщо маєш повагу серед виборців – обов”язково переможеш”.

Голова міськвиборчкому Дмитро Монахіді вважає, що день голосування в Одесі пройшов цілком спокійно.

„Були неприємності. Вони полягали лише у тому, що були проблеми зі списками виборців внаслідок недостатньої фаховості окремих чиновників.
Вибори 2006 року були справді демократичними”, сказав пан Монахіді.

 Після підрахунку 20 відсотків голосів лідером симпатій  виборців Одеси і області залишається Партія регіонів України. В області друге місце посів Блок Юлії Тимошенко. В Одеській міськраді –боротьба за лідерство триває між Партією Регіонів та блоком Едуарда Гурвіца „Наша Одеса”.

Тим часом, стати міським головою Одеси, на думку місцевих спостерігачів, реальні шанси має нинішній мер Едуард Гурвіц.  

Керівник обласного виборчого штабу Блоку Юлії Тимошенко Володимир Курінний переконаний, що на виборах до Верховної Ради України перемогли „„помаранчеві сили” і цінності проголошені на Майдані. Реванш Партії регіонів не відбувся”.
Невтішні результати прихильників Президента Ющенка на Одещині Володимир Курінний пояснив кампанією дезинформації, яка „вісім років тривала проти нинішнього глави держави і його команди у місцевих ЗМІ”.

„Ми бачимо що Партія регіонів тут перемагає у всіх 10 округах з достатньо високим показником. Це свідчить лише про те, що нам слід продовжувати роботу з виборцями.
Маємо гарний приклад. Це вибори Одеського міського голови на яких має шанс перемогти людина, яка не ховала свої помаранчеві і демократичні погляди”.

Про намір у судовому порядку оскаржити результати голосування в Одесі вже заявили представники виборчих штабів Компартії України та партії „Трудова Україна”.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X