Новини
09.11.2004 Вірні ЄХБ в Одесі просять захисту в Л. Кучми

ОДЕСА – Духовна Рада християнських конфесій підтримала надіслане 8 листопада Звернення вірних ЄХБ до Президента України Леоніда Кучми, в якому автори документу прохають допомогти у відновленні справедливості і законних прав одеської церкви Євангельських Христиан Баптистів “Воскресіння” на культове приміщення, – повідомив Ігор Столяров.

30 червня 2002 року між церквою „Воскресіння” і АТ „Одеса-Турист” був укладений Договір фінансової оренди з правом викупу напівзруйнованого будинку площею 676 кв. м, розташованого за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато, 5 з територією площею 0,5 га. Через місяць після укладення цього Договору зазначений будинок було наказом гендиректора „Одеса-Турист” № 14 від 30.09.2000 р. передано ЗАТ „Антарктика-Турист”.

Церква “Воскресіння” відремонтувала цей будинок і справно платила орендну плату та всі інші платежі і внески згідно з Договором.

Коли церква „Воскресіння” виявила намір викупити цей будинок, то АТ „Одеса-Турист” – колишній власник будинку звернувся у Господарський суд Одеської області з позовом про розірвання Договору оренди і виселення церкви „Воскресіння”. Господарський суд Одеської області прийняв рішення на користь АТ „Одеса-Турист”.

Апеляційний Господарський суд Одеської області 5 травня 2003 року скасував це рішення як таке, що не має законної підстави. При повторному зверненні АТ „Одеса-Турист” у Господарський суд Одеської області рішення знову було прийнято на користь церкви „Воскресіння”.

Церква „Воскресіння” займається доброчинністю. У цьому будинку проводяться Богослужіння, проживають студенти Християнського університету. АТ „Одеса-Турист” і ТОВ „Антарктика-Турист” ведуть безупинну боротьбу з церквою „Воскресіння”, намагаючись усупереч Договору оренди з правом викупу відібрати капітально відремонтований церквою будинок. Ідуть погрози фізичної розправи зі священнослужителями, відключення в будинку електрики і води.

У Зверненні до Леоніда Кучми вірні ЄХБ просять „сприяти припиненню неправомірних і аморальних дій у відношенні до Церкви і виконати умови Договору з орендодавцем у частині викупу орендованих приміщень.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X