Новини
09.11.2004 Священики УПЦ (МП) проти Віктора Ющенка

ЛУГАНСЬК – У Луганську в храмах Московського Патріархату парафіянам роздають газету „Умиление душ наших” („Розчулення душ наших”), яку видає, як зазначено у вихідних даних, Луганський храм ікони Божої Матері „Умиление”. На першій смузі привертає увагу матеріал „Послання архиєрейського собору Російської Православної Церкви до Президента України”, де до Леоніда Даниловича чомусь звертаються „Ваша величність”. Поруч – ще одна інформація – „21 жовтня розпочався всеукраїнський Хресний хід проти загрози приходу до влади Ющенка”, – повідомляє сайт „Вибори 2004 „По луганськи.”

Подаємо його без скорочень: „Православна громадськість України звернулася до народу з проханням захистити віру законним і правовим шляхом. 21 жовтня Союз Православних Братств і Союз Православних громадян України почали Всеукраїнський хресний хід проти приходу до влади антиправославних сил на чолі з Ющенком. Учасники ходу вимагають також від нинішнього уряду і його глави більш чіткої підтримки канонічного Православ'я.

Православна громадськість вимагає довести до правового виконання заяву Генеральної прокуратури України про незаконну реєстрацію розкольницького „Київського патріархату”, провести розслідування про захоплення бойовиками УП православних храмів, фактів вербування через структури цієї організації українських бойовиків у гарячі точки СНД, повернути храми віруючим, припинити заохочення уніатської експансії і створення Греко-Католицького патріархату в Києві, надати російській мові статус другої державної, трансформувати Єдине економічне в повноцінний союз держав православної традиції.

Організатори всеукраїнського Хресного ходу вважають, що Україна, Росія і Білорусь – це країни спільної Церкви, спільної віри і спільної долі”.

Про луганську ситуацію на ниві віри і віротерпимості йдеться на сайті „Вибори 2004 „По луганськи.” „Місцеві єрархи, - йдеться на сайті, - давно славляться любов'ю до влади. Вже два роки міськвиконком не дозволяє будувати церкву Київського Патріархату, за що в газеті „Розчулення душ наших” мера міста порівнюють з Георгієм, що перемагає Змія. А наприкінці жовтня, під час луганського візиту Януковича, хор священиків МП співав йому осанну на сходинках Російського драматичного театру”.

http://www.danilov.lg.ua/cgi-bin/bespredel/viewevent.cgi?event=200411041509

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X