Новини
12.04.2006 Українофоби руйнують Дім Петлюри в Полтаві!

До наших днів в Полтаві по вулиці Артема, 5а дивом збереглася господарча споруда та вхідний погріб садиби сім’ї Голови Директорії Української Народної Республіки, Головного Отамана Армії УНР Симона Петлюри, де народився та провів свої юнацькі роки Герой України, по-звірячому вбитий терористом-екстремістом Самуїлом Шварцбардом в Парижі 25 травня 1926 року. Ліберальна влада взялася стерти пам’ять про Симона Петлюру в його рідному місті - будівельниками вже знищений вхідний погріб та зламано одну стіну господарчої споруди.

В листопаді 2005 року Президент В.Ющенко, перебуваючи в Парижі з офіційним візитом, разом з дружиною відвідав кладовище Монпарнас, де поклав квіти на могилу Симона Петлюри та згадав про сотні тисяч полеглих борців за волю України.

Шановні українці, де б ви не були - в Україні чи в діаспорі – телефонуйте, телеграфуйте та скидайте електронні листи з гнівом та обуренням діями полтавського українофобського чиновництва, яке дикунські руйнує нашу Пам’ять. Вимагайте негайного припинення збиткувань над українською історією.

Цю страшну інформацію повідомив на вільному форумі Майдану співголова Полтавського обласного товариства політвязнів та репресованих, колишній вязень Дубровлагу Володимир Гнітько, адреса - Полтава, вул. Бірюзова 58, кв.7, тел.66-24-75.

http://observer.sd.org.ua/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X