Новини
13.04.2006 Світовий банк не задоволений боротьбою зі СНІДом в Україні

Світовий банк призупиняє надання позики у розмірі 60 млн. дол. США на Проект «Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні» через недостатній прогрес у впровадженні цього проекту. Про це повідомили «proUA» в прес-службі Світового банку.

Як зазначається у повідомленні, на даний момент, після двох років втілення проекту, українським урядом було використано тільки 2 відсотки від загальної суми позики у розмірі 60 млн. дол. США.

«Світовий банк вдається до такого кроку тому що проекту не вдалося значним чином вплинути на загрозу поширення туберкульозу та ВІЛ/СНІДу, що зростає в Україні та сусідніх державах» - сказав Пол Бермінгхем, Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови.

Україна, де ВІЛ/СНІД інфіковано більше одного відсотка дорослого населення, має один з найбільших показників поширення хвороби в Європі. Метою Проекту «Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні» було зупинення розповсюдження туберкульозу та ВІЛ/СНІДу через використання перевірених методів профілактики, діагностики та лікування. Проект був орієнтований здебільшого на групи ризику, до яких відносяться споживачі ін’єкційних наркотиків, працівники секс-індустрії та ув’язнені. Широке розповсюдження як туберкульозу, так і ВІЛ/СНІДу в цих групах збільшує ризик їх розповсюдження і в інших верствах суспільства, як це сталося в Африці та у країнах Карибського басейну.

Призупинення використання коштів позики не означає, що Світовий банк припиняє свою діяльність у цій важливій сфері. Світовий банк залишається відданим підтримці зусиль України у профілактиці розповсюдження туберкульозу та ВІЛ/СНІДу та лікуванні хворих. Світовий банк висловлює надію на можливість обговорення реструктуризації Проекту «Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні» та досягнення домовленості з урядом України щодо більш ефективного та швидкого впровадження Проекту.

http://ua.proua.com/news/2006/04/12/173129.html

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X