Новини
15.04.2006 В Одесі турбуються про побут ВІЛ інфікованих.

14 квітня волонтери місцевих громадських організацій „Життя плюс”  та „Дорога додому”, „Карітас” (УГКЦ) провели благодійну акцію. Вони займалися впорядкуванням мальовничого парку біля обласного лікарняного стаціонару для ВІЛ інфікованих та хворих на СНІД. Тут розташований і ставок, який також потребує чимало робіт для відновлення його краси.
З волонтерами працював і священик Української Автокефальної Православної Церкви, о.Олександр Філіппов. Власне, чимало для відновлення парку вже зробили послушники зі скиту УАПЦ розташованого тут.
„Кожному православному християнину було важко дивитись як  гине така краса. Тому ми і започаткували добровільні дні праці. Нашу ініціативу із задоволенням зустріли паціенти лікарні.
Радіємо і з приводу цих реальних добрих справ громадських організацій. Добрі ініціативи знаходять відгук у серцях людей”, сказав о.Олександр.
Священик УАПЦ висловив сподівання, що до таких благодійних акцій будуть приєднуватися все більше людей. „Нам потрібна реальна підтримка. Якщо будемо і далі так тримати, можливо до літа цього року будемо мати чистий парк, чудовий очищений ставок біля лікарні і нашого скиту”.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X