Новини
17.04.2006 Створення громадського об'єднання

Основна мета проекту "Волонтери української книжки" — створення інформаційного поля навколо страшної біди, відсутності доступу українців до української книжки. Разом її подолаємо.

Видавництво "Факт" розпочинає проект "Волонтери української книжки". Ідея проекту така: всі небайдужі закликаються до сумісних дій з:
- контролю над плідним поширенням української книжки,
- привертання уваги суспільства до саботажних дій керівників книгарень, бібліотек та держчиновників,
- допомоги у створенні вітчизняної мережі доступу до української книжки.

Всі небайдужі! Громадяни, установи, ЗМІ, Інтернет-сайти, видавництва, громадські організації, мистецькі організації та угрупування! Запрошуємо взяти участь у створенні волонтерської мережі!

Робота волонтерів це постійні візити до книгарень та бібліотек.

Кожна книгарня в Україні має надавати українським книжкам пристойне місце на своїх полицях! Якщо ви бачите книгарню, де книжки українських видавництв загнано в самий дальній кут, надавши місце російській "попсі" - пишіть нам! Ми дамо пораду, обговоримо обставини, сповістимо широку громадськість з цього приводу! Ми знайдемо спосіб донести цей ганебний факт до місцевих керівників.

Та ж робота з бібліотеками. У кожній українській бібліотеці має бути українська класика, українознавство, поезія.

Місцеві організації волонтерів мають і будуть тиснути на місцеву владу задля досягнення суспільноважливого результату.

Не будемо байдужими!

Основна мета проекту "Волонтери української книжки" – створення інформаційного поля навколо страшної біди, відсутності доступу українців до української книжки. Завдяки широкому розголосу прикрих фактів та тиску на представників влади, що мають опікуватись гуманітарними проблемами, ми зможемо подолати проблему.

На базі мережі Волонтерів української книжки будуть створюватися місцеві комітети, які матимуть змогу впливати на ситуацію в кожному регіоні.

Ми прагнемо, щоб у кожному українському місті існувала книгарня, де був би вповні представлений асортимент книжок українських видавництв.

Всіх, кого зацікавила ідея мережі Волонтерів української книжки, просимо звертатися до організаційного комітету для обговорення та надання первинної інформації.

8 (044) 287-1882, 287-1886
volonter@fact.kiev.ua

http://observer.sd.org.ua/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X